Hotel Aminess Laguna

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Novigrad (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 120 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaNápoj k večeri zdarmaVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: 1,5 km južne od centra mestečka Novigrad, cca 100 m od kamenistej pláže s vybetónovanými plochami na slnenie a cca 120 m od okruhliakovej pláže, ktorá je pred susedným hotelom Maestral. Táto pláž je ocenená modrou vlajkou za čistotu, upravenosť a vybavenie. Do mestečka sa dá dostať od hotela peši pobrežnou promenádou, resp. turistickým vláčikom. Popis: pohodlný trojposchodový hotel, obklopený borovicovým lesíkom, lobby bar, klimatizovaná reštaurácia, cukráreň, aperitív bar, Wi-Fi v aperitív bare (zdarma), detský bazén, bazén so sladkou vodou (ležadlá a slnečníky sú zdarma), slnečná terasa, predajňa suvenírov, zmenáreň, ambulancia, parkovisko – zdarma.
Ubytovanie: klimatizované menšie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, kúpeľňa (sprcha, WC, sušič na vlasy), telefón, SAT TV. Väčšina izieb má balkón, izby sú orientované na more, resp. na park (parkovisko).
Stravovanie: polpenzia formou bufetových stolov.
Šport: 17 tenisových kurtov, multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal, hádzaná), stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, detské ihrisko, prenájom bicyklov, vodné športy.
Zábava: animačné programy pre deti a dospelých, tanečné zábavy.
Bonus: k večeri domáce nápoje v cene (biele a červen é víno, pivo, nealkoholické nápoje, minerálka).

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: