Turistický komplex Sol Katoro

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Umag (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Apartmán
AnimácieKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Možný pobyt so psomNovinkaPobyt pre náročnýchVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: apartmánový komplex sa nachádza v turistickom stredisku Katoro, 3 km severne od centra mestečka Umag. Do centra premáva turistický vláčik.  Apartmány sa nachádzajú v borovicovom háji a od pobrežia sú vzdialené približne 100 až 200 m. Pláže sú kamienkové, skalnaté i vybetónované. V mori je piesčité podložie.
Popis: apartmány boli komplexne zrekonštruované v roku 2014, nachádza sa tu 170 apartmánov s moderným nábytkom. Súčasťou komplexu je recepcia,  zmenáreň, supermarket, pizzeria, a la carte reštaurácia, reštaurácia s bufetovými stolmi, bufet na pláži, Aquagan, vonkajší bazén pre dospelých a pre deti so  sladkou vodou, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), parkovanie pri apartmánoch (zdarma).
Ubytovanie: apartmány typu CLASSIC sú ďalej od pláže než apartmány typu SUPERIOR. Každý apartmán má plne vybavený kuchynský kút (mikrovlnná rúra, kávovar, chladnička), kúpeľňu (sprcha, sušič na vlasy a WC), LCD SAT TV, Wi-Fi (zdarma), telefón, trezor, balkón, resp. terasu a klimatizáciu (zdarma).
Apt. CLASSIC, resp. SUPERIOR 1/2+2 (cca 30 m2) – dvojlôžková spálňa, kuchyňa spojená s obývačkou, kde je rozťahovací gauč.
Apt. CLASSIC, resp. SUPERIOR 1/2+3 (cca 37m2) – dvojlôžková spálňa, kuchyňa spojená s obývačkou, kde je rozťahovací gauč a rozťahovacie kreslo.
Stravovanie: vlastné, s možnosťou príplatku za polpenziu podávanú v reštaurácii komplexu formou bufetu (večere sú bez nápojov).
Šport: športové aktivity pred dospelých a tínedžerov (turnaje v stolnom tenise, volejbale, fitness programy, aqua aerobik v období od 15. 6. do 15. 9.), tenisové kurty a škola tenisu, prenájom bicyklov, minigolf, jazda na koňoch, plážový volejbal, stolný tenis, hádzaná, futbal, basketbal, vodné športy (windsurfing, kanoe, motorové lode, vodné bicykle).
Zábava: mini club pre deti od 5 do 12 rokov a zábavné programy so živou hudbou a tancom (v období od 1. 6. do 15. 9.).

Detská postieľka do 3 r. (na vyžiadanie) ZDARMA.
Nástupy sú možné každý deň.
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 15.3.2017.

Hodnotenie:

Dovolenková novinka roka 2017!

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: