Aminess Grand Azur hotel

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Orebič (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 50 m
All inclusive lightAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaPobyt pre náročnýchVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: Aminess Grand Azur hotel sa nachádza v západnej časti mestečka Orebič, v bez prostrednej blízkosti kamienkovej pláže s vybetónovanými plochami na slnenie. Vstup do mora je kamiekovo-piesočnatý, vhodný aj pre malé deti. Hotel je obklopený sviežou zeleňou a pobrežnou promenádou je spojený s centrom mestečka (do centra je to cca 1200 m).
Popis: recepcia, Wi-Fi v priestoroch recepcie zdarma, reštaurácia, lobby bar, vonkajší bazén (sladká voda) s terasou na slnenie a s ležadlami zdarma (obmedzený počet), detský bazén, pool bar, zmenáreň, internetový kútik, obchod so suvenírmi, gril bar na pláži, parkovanie pri hoteli (zdarma).
Ubytovanie: moderné klimatizované izby majú kúpelňu (sprcha, sušič na vlasy a WC), telefón, Wi-Fi (zdarma), trezor, minibar a SAT TV.
Izby STANDARD – dvojlôžkové izby bez možnosti prístelky a bez balkóna sú orientované na parkovú stranu.
Izby SUPERIOR – rozlohovo väčšie dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú bez balkóna, orientované na morskú stranu.
Stravovanie: all inclusive light – raňajky, obedy, večere podávané formou bufetu. K obedom a večeriam je podávané víno, miestne pivo, nealkoholické nápoje a minerálna voda.
Šport a zábava: animačné programy pre deti a dospelých, večerný program – hudba (denne v období 1. 6. – 1. 9.), stolný tenis, boccia, volejbalové a basketbalové ihrisko, za poplatok – prenájom bicyklov, kanoe a surfov. Tenisové kurty v blízkom okolí (za poplatok).


Hodnotenie:

Hotel s výbornými službami, dovolenka aj pre náročnejších klientov.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: