Hotel a depandance Lavanda

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Hvar (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 50 m
Akcia 7=6All inclusive lightKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Vonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: hotel sa nachádza na plážovej promenáde, obklopený borovicami, cca 50 m od kamienkovej, vybetónovanej a kamenistej pláže. Do centra mesta Stari Grad, ktoré je vzdialené od hotela cca 800 m premáva lodný taxík.
Popis: v hoteli je klimatizovaná reštaurácia, bar pri bazéne, vonkajší bazén pre dospelých a bazén pre deti s lehátkami a slnečníkmi (zdarma),  internetový kútik, Wi-Fi pri bazéne a na recepcii (zdarma), trezor na recepcii (zdarma), parkovanie (zdarma).
Ubytovanie: renovované, dvojlôžkové izby orientované na morskú stranu (okrem jednolôžkových izieb), možnosť pridať na izbu jednu prístelku, na izbách je SAT TV, telefón, kúpeľňa (sprcha, WC), balkón. Izby v hoteli sú klimatizované (s výnimkou jednolôžkových izieb), izby v depandancoch nemajú klimatizáciu.
Stravovanie: all inclusive light – raňajky, obedy, večere podávané formou bufetu. K obedom a večeriam sú podávané nápoje (dva druhy domácich alkoholických nápojov, pivo, biele a červené víno a nealko čapované nápoje z automatu, dva druhy džúsu a minerálna voda), popoludní zmrzlina a popcorn pre deti. Raz týždenne tematická večera.
Šport: minigolf (zdarma), plážový volejbal (zdarma), tenisové kurty (zdarma – nutné je sa objednať vopred), bowling, stolný tenis.

Dieťa do 2 r. bez lôžka ZDARMA.
Nástupy sú možné každý deň.
Akcia 7=6 vo vybratých termínoch  je už zohľadnená v cene.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2017 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí akcia 7=6/.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: