Hotel Hvar

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Hvar (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
Akcia 7=6All inclusiveAnimácieDieťa zdarmaMimoriadna zľava 5%Možný pobyt so psomVnútorný bazénVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: hotel je zasadený do mierneho svahu borovicového  lesíka. Do mestečka je to cca 500 m a od pláže je vzdialený cca 100 – 150 m. Pláže pri hoteli sú okruhliakové a aj prírodne kamenisté, s betónovými platňami na slnenie.
Popis: recepcia, Wi-Fi v celom hoteli (zdarma), klimatizovaná reštaurácia s tanečnou terasou, aperitív bar, zmenáreň, trezor (na recepcii – za poplatok), krytý bazén s morskou vodou (otvorený len do 15. 6. a od 15. 9.), vonkajší bazén (morská voda) s ležadlami a slnečníkmi zdarma (obmedzený počet), masáže, fitness (zdarma). Bezplatné parkovisko pred hotelom.
Ubytovanie: príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy), SAT TV, stropný ventilátor, telefón a balkón. Izby sú orientované na morskú, resp. na parkovú stranu (parkovisko). Časť izieb orientovaná na morskú stranu má klimatizáciu (za príplatok).
Stravovanie: all inclusive – plná penzia formou bufetových stolov vrátane nápojov, nápoje domácej výroby v bare pri bazéne v čase od 10,00 hod. do 23,00 hod. (štyri druhy domácich alkoholických nápojov, červené a biele víno, pivo, džúsy, minerálna voda), popoludňajší snack s kávou v čase od 16,00 hod. do 17,00 hod., 1x týždenne „Dalmatínska večera“.
Šport a zábava: animačné programy pre deti od 6 do 12 rokov (v mesiacoch jún, júl a august), 1– 3 x týždenne večery so živou hudbou, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf.

Detská cena dieťa na lôžku rodiča platí pri obsadení izby spolu s dvoma dospelými osobami (tento typ ubytovania - 2 dosp. osoby + 1 dieťa na prístelke + 1 dieťa na lôžku rodiča je na vyžiadanie).
Trezor na recepcii hotela (platí sa na mieste) 1,5 €/deň.
Nástupy sú možné každý deň.
Akcia 7=6 vo vybratých termínoch  je už zohľadnená v cene.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2017 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí akcia 7=6/.

 

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: