Hotelový komplex Adriatiq Fontana - apartmány

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Hvar (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Apartmán
Akcia 7=6AnimácieMimoriadna zľava 5%Možný pobyt so psomVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: pavilóny a apartmány sú umiestnené uprostred pekne upraveného borovicového lesoparku, cca 100 – 200 m od pláže. Celý areál je
vo svahu, popretkávaný chodníkmi a k jednotlivým pavilónom a apartmánovým domom sa dostanete po viacerých schodoch. Pláže sú kamenisté,
terasovito upravené s betónovými platňami na slnenie. Do centra mestečka Jelsa sa dostanete príjemnou prechádzkou po pobrežnej promenáde za cca 15 minút.
Popis: centrálna recepcia s trezormi, Wi-Fi v celom areáli (za poplatok), zmenáreň, reštaurácia priamo nad plážou so slnečnou terasou, aperitív
bar, fitness, tenisové kurty, masáže, bazén pre dospelých a pre deti s morskou vodou, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet).
Centrálne parkovisko je pri recepcii hotelového komplexu zdarma.
Ubytovanie:
Apartmánové ubytovanie je možné v dvoch typoch:
Apartmány comfort**
Štúdio 1/2+1 – dvojlôžková izba s prístelkou, ktorá je spojená s kuchynským kútom, kúpeľňa s vaňou resp. so sprchou a WC, SAT TV, telefón, ventilátor, balkón alebo terasa.
Apt. 1/2+2 – dvojlôžková spálňa, priestranná denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, kúpeľňa s vaňou resp. so sprchou a WC, SAT TV, telefón, ventilátor, balkón alebo terasa.
Apt. 1/4+2 – 2-poschodový apartmán, orientovaný na morskú stranu, dve dvojlôžkové spálne, priestranná denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a kuchynským kútom, kúpeľňa s vaňou resp. so sprchou a WC, SAT TV, telefón, ventilátor, balkón a terasa.
Apartmány Pinus de luxe**** – veľmi pekné, priestranné, luxusné apartmány a štúdiá, orientované na morskú stranu. Každé štúdio a apartmán majú kúpeľňu s vaňou, resp. so sprchou, WC, sušičom na vlasy a bidetom, kompletne vybavenú kuchyňu (kávovar, mikrovlnná rúra), klimatizáciu, SAT TV, DVD prehrávač, telefón, lodžiu s posedením.
Štúdio 1/2 (37 m2) – izba s 2 lôžkami (kuchyňa je súčasťou izby).
Apt. 1/2+2 (68 m2) – dvojlôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby.
Apt. 1/4+2 (71 m2) – dve dvojlôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Tento typ apartmánu má ešte samostatné WC.
Stravovanie: V apartmánoch je stravovanie vlastné, je možné dokúpiť  večere, resp. polpenziu.
Šport: animačné programy, tenisové kurty, fitness, potápačské centrum, požičovňa bicyklov.

Nástupy sú možné každý deň.
Akcia 7=6 vo vybratých termínoch  je už zohľadnená v cene.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2017 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí akcia 7=6/.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: