Hotel Bon Repos  (pavilóny Jasmin a  Cedar) - izby SUPERIOR

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Korčula (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
Akcia 7=6All inclusive lightDieťa zdarmaMimoriadna zľava 5%Možný pobyt so psomNovinkaVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: hotel pavilónového typu, vzdialený cca 3 km od historického centra mesta Korčula. Cestou z hotela do centra mesta si môžete vychutnávať nádhernú prechádzku pozdĺž pobrežia a cez mestský park Hober, resp. môžete využiť lodné taxi. Pláž je prírodná kamenistá, okruhliaková s vybetónovanými plochami, vzdialená cca 80 – 100 metrov od hotela.
Popis: hotel je tvorený štyrmi pavilónmi s celkovou kapacitou 245 izieb. Pavilóny Begonija a Čempres majú dvojhviezdičkové izby a pavilóny Jasmin a Cedar boli v roku 1998 renovované a majú  trojhviezdičkové izby. Stravovanie hostí je zabezpečené v dvoch reštauráciách. V hoteli sa nachádza recepcia s trezorom (za poplatok), lobby bar, Wi-Fi v priestoroch recepcie a lobby baru (zdarma), terasa so živou hudbou. Hosťom je k dispozícii vonkajší bazén so sladkou vodou. Parkovanie pri hotel je zdarma. Na pláži ponúka služby taverna „KONOBA LANTERNA“, grill „GALEB“ a pizzéria „BOR“.
Ubytovanie:
Izby SUPERIOR 3* (pavilóny Jasmin a Cedar) - dvojlôžkové izby s telefónom, SAT TV, balkónom, kúpeľňou (sprcha a WC), v niektorých izbách je možná prístelka.
Stravovanie: polpenzia – raňajky a večere formou bufetu. Večere sú bez nápojov. Pri ubytovaní v izbách SUPERIOR sú možné služby all inclusive light – plná penzia formou bufetu, nápoje k jedlám (filtrovaná
káva, čapované domáce nealkoholické nápoje, minerálna voda, domáce víno, čapované pivo).
Šport: stolný tenis, dva tenisové kurty, minigolf, požičovňa bicyklov, požičovňa vodných bicyklov a kanoe, detské ihrisko a ihrisko na loptové hry.

Zo zátoky Bon Repos je veľmi dobré lodné spojenie do centra Korčuly a na pírodné a FKK pláže ostrovčekov Badija.
Dieťa do 2 r. bez lôžka - ZDARMA.
AKCIA 7=6 je už zohľadnená v cene.
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 15.4.2016 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí AKCIA 7=6/.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: