Apartmány Lavande

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Krk (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Apartmán
  • Vzdialenosť od mora: 200 m
Možný pobyt so psom
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: tento turistický komplex sa nachádza v prekrásnom borovicovom parku, apartmány sú vzdialené od kamienkovej pláže cca 200 m. Do centra Malinska cca 1000 m.
Popis: obľúbené apartmánové stredisko poskytuje ideálne možnosti na šport aj zábavu. V stredisku sa nachádza recepcia.  V blízkosti sa nachádza obchod s rozličným tovarom, reštaurácia, aperitív bar na pláži. Pláže sú kamienkové, miestami vybetónované platne, resp. skalnaté útesy. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Na pláži sa nachádzajú sprchy. Parkovanie na parkovisku strediska.
Ubytovanie: apartmán typ 1/2+2 pozostáva z 2-lôžkovej spálne a obývacej miestnosti (2 lôžka) spojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou. Kuchynská časť je vybavená základným inventárom na varenie a stolovanie, je tu elektrická dvojplatnička na varenie, malá chladnička s mrazničkou. Apartmán má kúpeľňu so sprchou a WC, balkón alebo terasu. K vybaveniu apartmánu patrí SAT TV, kávovar a trezor. Výmena uterákov 2x týždenne. Pes je povolený na vyžiadanie.
Stravovanie: vlastné.
Šport a zábava: vodné športy, možnosti spoločenského vyžitia v meste Malinska.

Pes (na vyžiadanie) platí sa na mieste 8,- € / deň.


Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: