Family hotel Vespera

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Lošinj (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 50 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Pobyt pre náročnýchVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: hotel sa nachádza v borovicovom lese, 50 metrov od mora v nádhernom „Slnečnom zálive“, 2 km pešo od centra Malého Lošinja. Hotel je stvorený na rodinné pobyty. Čistá pláž, ochotný a usmiaty personál, veľa mladých ľudí a hlavne rodiny s malými deťmi sem lákajú kvalitné služby, ktoré sú prispôsobené najmä tým najmenším.
Popis: hotel bol kompletne zrenovovaný v roku 2009. V hoteli sa nachádza reštaurácia, aperitív bar, Wi-Fi (zdarma), bazénový komplex Family Aqua Fun s hydromasážami a vodopádmi (morská voda), ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži sú zdarma (obmedzený počet), 2 bazény pre deti s vodopádmi a šmýkačkami, herne s hračkami (napr. PlayStation, Nintendo) a matracmi pre najmenších, stolný futbal, šípky, stráženie detí je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok), predajňa so suvenírmi, zmenáreň, parkovanie – zdarma. Priamo pri mori sú ešte ďalšie 3 reštaurácie
à la carte – Veli žal, Borik a Lanterna.
Ubytovanie: izby sú špeciálne konštruované a vybavené tak, aby zodpovedali pot rebám malých detí a ich rodičov. Dvojlôžkové (STANDARD – možná jedna prístelka) a rodinné izby (FAMILY – dve dvojlôžkové spojené izby v každej možná jedna prístelka, pre minimálne 4 osoby a maximálne 6 osôb). Všetky izby sú priestranné a moderne vybavené, majú kúpeľňu (sprchu, alebo vaňu, WC, sušič na vlasy), telefón, klimatizáciu, trezor, minibar, SAT TV, pripojenie na internet – zdarma, balkón. Orientované sú na park, alebo na more.
Stravovanie: polpenzia formou bufetových stolov, k večeri nápoj (voda, resp. malinovka).
Zábava: denné a večerné animácie pre deti a dospelých – napr. kvízy, voľby miss a mistr, mini olympiády, mini disko, vodný aerobik, Baby klub, Mini klub, Teen klub.
Šport: 8 tenisových kurtov (2 sú osvetlené), tenisová škola, plážový volejbal, bowling, stolný tenis, minigolf, vodné športy, požičovňa bicyklov, vychádzkové chodníky a turistické trasy v blízkosti hotela.
Bonus: pre deti do 12 r. počas fungovania Baby a Mini clubu all inclusive light, t. j. snack počas obeda a popoludňajší snack vrátane vody a limonády.

Prihlasovací poplatok (platí sa v CK) 1 € / osoba / pobyt.
Detská postieľka (na vyžiadanie) - platí sa na mieste 4 € / deň.
FAMILY izby - v týchto izbách je možne ubytovať maximálne 2 dospelé osoby a 4 deti - vo veku 2x deti do 16 r. a 2x deti do 12 r. (nie je tam možné ubytovať viac ako 2 dospelé osoby).
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 29.2.2016.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: