Kemp Straško - montované chatky Straško

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Pag (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Mobilné domy
AnimácieKlimatizáciaVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: kemp Straško, ktorý je zaradený do 4* kategórie sa nachádza 2 km od mesta Novalja na ostrove Pag a rozprestiera sa na ploche 57 ha. Les dalmatínskych dubov, borovíc a olivovníkov poskytuje dostatok tieňa počas dlhých letných mesiacov. Na okruhliakovej pláži dlhej 2 km, vzdialenej 50 – 150 m, je dostatok miesta na oddych, šport a zábavu. Pláž je ocenená „Modrou vlajkou“.
Popis: súčasťou kempu je supermarket, reštaurácia, pizzeria a pivnica. V kempe Straško Novalja je hosťom k dispozícii veľké športovo–rekreačné centrum a komplex vonkajších bazénov so sladkou vodou. V celom areáli je Wi-Fi (bezplatne). Hostia si môžu prenajať skútre, člny, bicykle. Na pláži sú preliezačky pre deti. Hostia kempu Straško si môžu prenajať kompletne zariadené montované chatky. Pre každú chatku je parkovanie jedného auta zdarma, parkovanie ďalších áut je za poplatok.
Ubytovanie: pred každou chatkou je terasa s dreveným záhradným nábytkom: stôl, lavica pre dve osoby a dve stoličky. Všetky chatky sú klimatizované (klimatizácia je v obývacej miestnosti), majú prenosný elektrický gril, SAT TV, chladničku s mrazničkou, šporák. Uteráky a utierky nie sú súčasťou vybavenia chatiek.
1/4+1 chatka (24 m2): 2 spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma lôžkami a obývacia miestnosť s kuchynskou linkou, jedálenským kútom a sedacou súpravou (prístelka), kúpeľňa (sprcha a WC).
1/5+1 chatka (32 m2): 2 spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma alebo troma samostatnými lôžkami (z toho jedna pohovka), obývacia izba s kuchynskou linkou, jedálenským kútom a sedacou súpravou (prístelka), dve kúpeľne (sprcha a WC). Chatky typu 1/5+1 a 1/4 +2 majú mikrovlnnú rúru.
Stravovanie: vlastné, prípadne v reštaurácii.
Šport: tenisové kurty s večerným osvetlením, bicykle, skútre a člny na pláži.
Zábava: v priebehu celého dňa a večera sa v kempe organizuje zábava pre deti a dospelých.

Prihlasovací poplatok (platí sa na mieste) 1 € / osoba / pobyt.
Pobytová taxa sa platí na mieste cca 7 HRK/deň.
Dieťa do 12 r. bez lôžka ZDARMA.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: