Apartmán Pecarina

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Rab (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Apartmán
  • Vzdialenosť od mora: 400 m
KlimatizáciaMožný pobyt so psomNovinkaTIP CK
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: len 800 m od centra mesta Lopar, 15 minút autom do hlavného mesta na ostrove Rab. Piesočnatá pláž „Lopar“ s veľmi pozvoľným vstupom do vody vhodným najmä pre rodiny s deťmi je vzdialená od domu len cca 400 m. Známa „Rajská pláž“ sa nachádza cca 1200 m od domu.
Popis: priestranné apartmány si nájdu svojich priaznivcov, parkovanie je pri objekte zdarma, v blízkosti sa nachádzajú bary, reštaurácie i supermarket.
Ubytovanie: 2 x 1/2+1+1(len pre dieťa) apartmán, 2 x 1/4+2 apartmán, 1 x 1/6+2 apartmán, v každom apartmáne sa nachádza plne vybavený kuchynský kút (mikrovlnná rúra, chladnička, mraznička, kávovar), klimatizácia je za poplatok, SAT TV, balkón, Wi-Fi (zdarma).
Apt. 1/2+1+1 – klimatizovaný dvojlôžkový apartmán, spálňa (1 x manželská posteľ a 1 x pevné lôžko v spálni), kuchyňa s obývačkou a gaučom, kúpeľňa s WC.
Apt. 1/4+2 – klimatizovaný štvorlôžkový apartmán s 2 prístelkami, dve spálne (v každej spálni je jedna manželská posteľ a jedna prístelka) , kuchyňa s  obývačkou, kúpeľňa s WC.
Apt. 1/4+2 N5 – klimatizovaný štvorlôžkový apartmán s 2 prístelkami, dve spálne (v jednej spálni je okrem manželskej postele aj jedna prístelka), kuchyňa s obývačkou s jednou prístelkou, kúpeľňa s WC. V tomto apartmáne je aj umývačka riadu a práčka.
Apt. 1/6+2 – klimatizovaný šesťlôžkový apartmán s 2 prístelkami, tri spálne (v dvoch spálňach je jedna manželská posteľ a jedna prístelka, v tretej spálni je jedna manželská posteľ), kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa s WC.
Stravovanie: vlastné.
Šport: v okolí apartmánového domu sa nachádza potápačské centrum a množstvo športovísk.

Klimatizácia (platí sa na mieste) 5 € / apartmán 1/2/ deň, 7 € / apartmán 1/4, resp. 1/6 / deň.
Pes (platí sa na mieste) 6 € / deň (nesmie byť v apartmáne 1/4 N5).

Hodnotenie:

Dovolenková novinka roka 2017!

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: