Apartmány Zelena Punta

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Ostrov Ugljan (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Apartmán
Akcia 7=5Akcia 7=6KlimatizáciaMožný pobyt so psom
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: turistický areál „Zelena Punta“ je od starého centra obce oddelený prírodnou zátokou. Leží na polostrove a je obklopený borovicovým lesom. Apartmány sú umiestnené v kopcovitom teréne a sú vzdialené 80 – 200 m od kamenistých, prírodných a vybetónovaných pláží.
Popis: komplex ponúka ubytovanie v apartmánoch zrekonštruovaných v roku 2011. Súčasťou areálu je centrálna recepcia, Wi-Fi v priestoroch recepcie – zdarma, reštaurácia, aperitív bar, terasa, parkovanie – zdarma.
Ubytovanie: Každý apartmán má SAT TV, telefón, klimatizáciu, kompletne vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou, trezor, kúpeľňu s vaňou, WC a sušičom na vlasy, balkón alebo terasu, internet za poplatok. Apartmány typ „B1“ sú len na prízemí a sú ďalej od mora (cca 200 m) a apartmány typ „C1“ sú ďalej od mora (cca 200 m).
Apartmán typ „A“ 1/2+1 (max. 3 dospelé osoby, alebo 2 dospelé osoby a 2 de ti do 12 rokov) 32 m2 – tvorí dvojlôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozťahovacím lôžkom, kuchynská a jedálenská časť.
Apartmán typ „B“ 1/2+2 (pre 2–4 osoby) 40 – 45 m2– pozostáva z dvojlôžkovej spálne a obývacej miestnosti (2 lôžka – gauč) spojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou.
Apartmán typ „C“ 1/2+2 (max. pre 4 dospelé osoby a jedno dieťa do 12 rokov) 50 m2 – pozostáva z dvojlôžkovej spálne, z ktorej je prechod do oddelenej časti, kde je spanie pre 2 osoby, z obývacej miestnosti, z kuchynskej a jedálenskej časti.
Stravovanie: vlastné, možnosť dokúpiť raňajky – bufetové stoly, obedy – výber z 3 menu, večere – bufetové stoly. Večere a obedy sú bez nápojov.
Šport: tenis, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, hádzaná, futbal, basketbal, cyklistika, potápanie, plachtenie, požičovňa vodných bicyklov.

AKCIA 5=4 je už zohľadnená v cene.
AKCIE 7=5 a 7=6 sú už zohľadnené v cenách.

Hodnotenie:

Apartmány Zelena Punta, dovolenka v moderne zrekonštruovaných apartmánoch -  v obľúbenom turistickom stredisku.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: