Hotel Ivan

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Šibenik (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 50 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Pobyt pre náročnýchVnútorný bazénVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

SOLARIS AQUAPARK

SOLARIS – jedno z najobľúbenejších stredísk  severnej Dalmácie, vzdialené od Šibenika len cca 5 km. Areál pozostáva z piatich hotelových  komplexov, apartmánového strediska a z kempingu. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií. Stredisko Solaris poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (spolu celkom až 4 km pláží), požičovne vodných skútrov, šlapadiel a bicyklov, požičovňa cestných bicyklov, biliard, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, volejbalové, basketbalové a minifutbalové ihrisko, fitness a wellness centrum s bazénmi (s morskou aj sladkou vodou). Wellness centrum, nachádzajúce sa v hoteli Ivan, prešlo v roku 2012 kompletnou pre menou. Nielen, že je najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna. V stredisku je od roku 2013 v prevádzke SOLARIS AQUAPARK (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších). Súčasťou areálu sú stánky s rýchlym občerstvením, dalmatínska konoba, kaviarne, gril bar, pizzeria, stánky s ovocím a zeleninou, samoobsluha s potravinami, obchodíky so suvenírmi. Animácie pre deti (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 7 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.) a aj dospelých (Pilates, Yoga, Magic show – ohňová show, pouliční umelci, žongléri, tanečníci), živá hudba hrá na terase hotelov, „Beach party“ v Beach clube Palma, živá hudba a DJ v „Legend bare“. Pre deti sú k dispozícii priamo pri pláži viaceré ihriská, stredoveký hrad, v mori sú nafukovacie atra kcie, staroveká loď, tobogány. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom Solaris premáva vláčik „SOLARIS EXPRESS“.

 

Poloha: hotel Ivan sa nachádza uprostred píniového lesa, len cca 50 m od mora. Pred hotelom je pieskovo-kamienková pláž.
Popis: hotel prešiel v roku 2012 kompletnou rekonštrukciou, celý interiér hotela vrátane izieb je v atraktívnom dalmatínskom štýle, zároveň ponúka vysokú úroveň služieb a preto je vyhľadávaný náročnejšími klientmi. Hotel má recepciu, reštauráciu, „Champagne bar“ s terasou (živá hudba hrá na terase každú noc), vináreň, nočný bar, zmenáreň, kongresovú sálu, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, v priestoroch recepcie internetové pripojenie Wi-Fi (za poplatok), wellness centrum s vnútornými bazénmi (dva s morskou a štyri so sladkou vodou) – za poplatok, ďalšie služby za poplatok: fínska sauna, jacuzzi, posilňovňa a požičovňa bicyklov,  komplex vonkajších bazénov s morskou vodou, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), parkovisko (za poplatok).
Ubytovanie: moderné, v dalmatínskom štýle zariadené dvojposteľové izby sú klimatizované, majú kúpeľňu (WC, sprcha a sušič na vlasy), telefón, minibar, SAT TV, trezor. Súčasťou vybavenia izieb je župan a papuče. Izby majú buď okno (2CG) , resp. francúzsky balkón (2CGF). Rodiny s deťmi je možné ubytovať v prepojených izbách, a to buď dve izby pri sebe (D2CG- nie sú prepojené), resp. dve izby prepojené dverami (C2CG).
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Večere sú za príplatok priamo v reštaurácii hotela, bez nápojov.

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 7 € / auto / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA.
Izba 1/2+1/2 (D2CG) - dve dvojlôžkové izby pri sebe, neprepojené dverami (musia byť 4 osoby na izbe v zložení 2 dospelé osoby + 2 deti do 16 r.).
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov, sáun a fitness vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 10 € / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 16 r. - 7 € / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA (platí sa na mieste).
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2017 /neplatí pre VEĽKONOČNÝ POBYT/.

Hodnotenie:

Hotel Ivan, dovolenka v kvalitnom hoteli.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: