Hotel Jure

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Šibenik (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 30 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Pobyt pre náročnýchVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

SOLARIS AQUAPARK

SOLARIS – jedno z najobľúbenejších stredísk  severnej Dalmácie, vzdialené od Šibenika len cca 5 km. Areál pozostáva z piatich hotelových  komplexov, apartmánového strediska a z kempingu. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií. Stredisko Solaris poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (spolu celkom až 4 km pláží), požičovne vodných skútrov, šlapadiel a bicyklov, požičovňa cestných bicyklov, biliard, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, volejbalové, basketbalové a minifutbalové ihrisko, fitness a wellness centrum s bazénmi (s morskou aj sladkou vodou). Wellness centrum, nachádzajúce sa v hoteli Ivan, prešlo v roku 2012 kompletnou pre menou. Nielen, že je najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna. V stredisku je od roku 2013 v prevádzke SOLARIS AQUAPARK (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších). Súčasťou areálu sú stánky s rýchlym občerstvením, dalmatínska konoba, kaviarne, gril bar, pizzeria, stánky s ovocím a zeleninou, samoobsluha s potravinami, obchodíky so suvenírmi. Animácie pre deti (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 7 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.) a aj dospelých (Pilates, Yoga, Magic show – ohňová show, pouliční umelci, žongléri, tanečníci), živá hudba hrá na terase hotelov, „Beach party“ v Beach clube Palma, živá hudba a DJ v „Legend bare“. Pre deti sú k dispozícii priamo pri pláži viaceré ihriská, stredoveký hrad, v mori sú nafukovacie atra kcie, staroveká loď, tobogány. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom Solaris premáva vláčik „SOLARIS EXPRESS“.

 

Poloha: hotel rozprestierajúci sa v zeleni borovíc, cca 30 m od pieskovej pláže.
Popis: hotel bol zrekonštruovaný v roku 2016, k jeho vybaveniu patrí recepcia, zmenáreň, lobby bar, reštaurácia, dva vonkajšie bazény so sladkou vodou (jeden pre dospelých a jeden pre deti), ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), wellness a spa centrum (len pre osoby od 18 r. – platí sa na mieste, relaxárium, sauny a vonkajší bazén s morskou vodou), kongresové centrum, Wi-Fi v lobby (za poplatok), obchod so suvenírmi, záhradná terasa s obsluhou, požičovňa áut, bicyklov, parkovisko (za poplatok).
Ubytovanie: štýlové dvojlôžkové izby (s manželskou posteľou, resp. s oddelenými posteľami) sú vybavené SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, klimatizáciou, kúpeľňou (sprcha, WC a sušič na vlasy) a majú francúzsky balkón alebo okno. Ubytovanie je možné v dvojposteľových izbách (2CGF), v dvojposteľových izbách s rozkladacím gaučom (rozmery 140 x 190 cm a je maximálne pre 2 deti do 12 r., (22CGF)) a v dvoch dvojposteľových izbách pri sebe (prepojených dverami, (C2CGF)).
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov, možnosť prikúpiť večere, bez nápojov.

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 7 € / auto / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA.
V izbách typu 1/2+2 (22CGF), 1/2+1/2 (D2CGF) a 1/2+1/2 (C2CGF) musia byť 4 osoby na izbe (v zložení 2 dospelé osoby + 2 deti do 12 r.).
Izba 1/2+1/2 (C2CGF) – sú 2 izby pri sebe, prepojené dverami. Izba 1/2+1/2 (D2CGF) – sú 2 izby pri sebe, nie sú prepojené dverami.
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Wellness a Spa hotela Jura (len pre osoby od 18 r.) - relaxarijum, sauny a vonkajší bazén - 15 € / osoba / denný vstup.
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov, sáun a fitness vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 10 € / osoba / vstup.
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 16 r. - 7 € / dieťa / vstup.
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA.
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2017 /neplatí pre VEĽKONOČNÝ POBYT/.

Hodnotenie:

Dovolenka v jedinečnom komplexe Solaris s bohatou ponukou služieb.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: