Kids Hotel Andrija

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

VYPREDANÉ
 • Typ zájazdu: letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia: Šibenik (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od: Sobota 19. aug 2017
  • Do: Streda 23. aug 2017
  • Počet dní: 5
 • Ubytovanie: Hotel
 • Strava: Polpenzia
 • Doprava: Vlastná
 • Vzdialenosť od mora: 50 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaVonkajší bazén
Aktuálne sa pozeráte na termín: Sobota 19. aug 2017 - 5 dní
Doprava Vlastná
Ďalšie termíny vyberajte v ľavom menu.

 

SOLARIS AQUAPARK

SOLARIS – jedno z najobľúbenejších stredísk  severnej Dalmácie, vzdialené od Šibenika len cca 5 km. Areál pozostáva z piatich hotelových  komplexov, apartmánového strediska a z kempingu. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií. Stredisko Solaris poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (spolu celkom až 4 km pláží), požičovne vodných skútrov, šlapadiel a bicyklov, požičovňa cestných bicyklov, biliard, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, volejbalové, basketbalové a minifutbalové ihrisko, fitness a wellness centrum s bazénmi (s morskou aj sladkou vodou). Wellness centrum, nachádzajúce sa v hoteli Ivan, prešlo v roku 2012 kompletnou pre menou. Nielen, že je najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna. V stredisku je od roku 2013 v prevádzke SOLARIS AQUAPARK (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších). Súčasťou areálu sú stánky s rýchlym občerstvením, dalmatínska konoba, kaviarne, gril bar, pizzeria, stánky s ovocím a zeleninou, samoobsluha s potravinami, obchodíky so suvenírmi. Animácie pre deti (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 7 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.) a aj dospelých (Pilates, Yoga, Magic show – ohňová show, pouliční umelci, žongléri, tanečníci), živá hudba hrá na terase hotelov, „Beach party“ v Beach clube Palma, živá hudba a DJ v „Legend bare“. Pre deti sú k dispozícii priamo pri pláži viaceré ihriská, stredoveký hrad, v mori sú nafukovacie atra kcie, staroveká loď, tobogány. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom Solaris premáva vláčik „SOLARIS EXPRESS“.

 

Poloha: cca 50 m od hotela je kamienková pláž. Hotel sa nachádza medzi hotelom Ivan a hotelom Jakov, obopnutý nádhernou mediteránskou zeleňou.
Popis: celý interiér hotela je tematicky zameraný na rodiny s deťmi, priestranná reštaurácia a reštaurácia pre deti, detský kútik, kútik pre mamičky s mikrovlnnou rúrou a sterilizátorom kojeneckých fľašiek, mini obchodík so sortimentom pre rodičov a deti, služby detskej a opatrovateľskej škôlky, ANDRIJA SUMMER KIDS CLUB (6x týždenne celodenná animácia pre deti od 3 do 12 r.), zmenáreň, Wi-Fi v lobby (za poplatok), vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), parkovisko (za poplatok).
Ubytovanie: centrálne klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky formou rozťahovacieho kresla, resp. dvoch prísteliek formou poschodovej postele alebo rozťahovacieho gauča, kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy), SAT TV, telefón, minibar. Dvojlôžkové izby (1P) a dvojlôžkové izby s jednou prístelkou sú bez balkóna (21P), dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami majú balkón, resp. terasu (FMPB). Hotel ponúka aj rodinné izby maximálne pre 8 os. – dve oddelené izby spojené dverami (v každej izbe je dvojlôžko a dve prístelky formou poschodovej postele, resp. rozťahovacieho gauča, každá izba ma balkón, (CFMPB)).
Stravovanie: polpenzia formou bufetového stola, večere sú bez nápojov.

 

Cena obsahuje

4x ubytovanie s polpenziou, DPH

Povinné príplatky

pobytová taxa

Odporúčané príplatky

komplexné cestovné poistenie

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 7 € / auto / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA.
V izbách typu 1/2+2 (FMPB) musia byť 4 osoby na izbe (v zložení 2 dospelé osoby + 2 deti do 12 r.).
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov, sáun a fitness vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 10 € / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 16 r. - 7 € / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA (platí sa na mieste).
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2017 na vybrané termíny /neplatí pre VEĽKONOČNÝ POBYT/.

Hodnotenie:

Dovolenka v jedinečnom komplexe Solaris s bohatou ponukou služieb usposobených pre rodiny s deťmi.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: