Hotel Alan

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Starigrad-Paklenica (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 30 m
All inclusiveAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaVnútorný bazénVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: hotel Alan je od centra mesta vzdialený cca 800 m a 2 km od vstupu do národného parku Paklenica. Okruhliaková pláž 30 m od hotela a bujná mediteránska vegetácia je ideálnym miestom na oddych. Pôsobivú atmosféru dotvára obrovská kulisa pohoria Velebit.
Popis: reštaurácia, aperitív bar, TV miestnosť, zmenáreň, trezor, Wi-Fi (zdarma), letná terasa, kaderníctvo, pizzeria, market, vonkajší bazén so sladkou vodou, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma (obmedzený počet), detský bazén, detský klub, wellness centrum – vnútorný bazén so sladkou vodou, sauna (fínska, bio, parná), masáže, whirlpool (ponuka wellness centra je platená). Parkovanie je v cene.
Ubytovanie: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby. Všetky izby majú klimatizáciu. Rodinné izby (SUITE) sú dve izby spojené spoločnou predsieňou, majú spoločnú kúpeľňu a dva balkóny. Výhodou hotela sú aj bezbariérové izby. Izby sú vybavené SAT TV, minibarom, trezorom, telefónom. Každá izba má sprchu, sušič na vlasy, WC, balkón, alebo francúzske okno.
Stravovanie: v období do 13. 6. a od 5. 9. polpenzia formou bufetu. Večere sú bez nápojov. V období 13. 6. – 5. 9. all inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetu s nápojmi + šalátový bufet, popoludňajší snack (čaj, káva, pečivo), domáce nealko a alkoholické nápojev all inclusive bare (10,00–23,00 hod.), 1x týždenne večera „Bluesun“, 1x týždenne večera v „Dalmatínskom štýle“.
Šport: tenisové kurty, stolný tenis, aerobic, minigolf, bedminton, pilates, kolky, ihrisko na loptové hry, plážový volejbal, vodné športy, rafting alebo kanoe safari na rieke Zrmanja.
Zábava: živá hudba, bohatá animácia pre deti a dospelých (okrem soboty, v období od 7. 6. do 29. 8.).

Detská cena dieťa na základnom lôžku v SUITÁCH platí pri obsadení izby spolu s dvoma dospelými osobami
Detská cena dieťa na lôžku rodiča platí pri obsadení izby spolu s dvoma dospelými osobami.
Dieťa do 2 r. bez lôžka ZDARMA.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: