Hotel Punta

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Vodice (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 100 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaNovinkaPobyt pre náročnýchVnútorný bazénVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: len 50 m od rušného centra mesta Vodice, v borovicovom lesíku, cca 100 m od pláží, pozostávajúcich buď z kamienkov, alebo z betónových platní.
Popis: desaťposchodový moderný hotel pozostáva z hlavnej budovy a 3 depandancov, z priestrannej recepcie, dvoch hotelových reštaurácií, dvoch barov (jeden je pri vonkajšom bazéne a druhý v lobby), vonkajšieho bazénu pre dospelých a pre deti s morskou vodou, wellness centra – vyhrievaný vnútorný bazén s vodnou masážou (sladká voda), sauna, masáže, fitness (zdarma), kongresovej sály. Hotelové parkovisko je za poplatok.
Ubytovanie: dvojlôžkové izby s klimatizáciou, možnosť pridať na izbu jednu prístelku, na izbách je kúpeľňa (sprcha, WC, sušič na vlasy), balkón, SAT TV, telefón, minibar, trezor. Izby typu SUPERIOR sú na vyšších poschodiach a majú priamy výhľad na more. Izby typu STANDARD sú na nižších poschodiach a ponúkajú výhľad na lesík, alebo na mesto Vodice. Vedľa hlavnej budovy sú aj depandance, kde sú dvojlôžkové izby, resp. dvojlôžkové izby s 2 prístelkami.
Stravovanie: polpenzia formou bufetových stolov, večere sú bez nápojov.
Šport: animačné programy, vodné športy na pláži.

Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 7 € / auto / deň.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: