Hotelový komplex Imperial - Vilky (Villa Ana, Villa Luisa, Villa Marina)

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Vodice (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Vila
  • Vzdialenosť od mora: 100 m
All inclusive lightAnimácieDieťa zdarmaMimoriadna zľava 5%NovinkaVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: komplex Imperial tvoria dve zrekonštruované hlavné hotelové budovy ( rekonštrukcia prebiehala v zime 2016/2017 ), depandance Flora Madera, 4 hotelové vily a areál kempingu s mobilnými domami. Hotelový komplex sa nachádza pri pláži. Pláže sú štrkové, časť pláží tvoria betónové platne. Na slnenie slúži klientom aj areál parku, ktorý je medzi hotelom a plážou a tiež prešiel úpravou. Do mestečka Vodice vedie promenáda (cca 15 min. pešou chôdzou), na ktorej sa nachádzajú stánky s rýchlym občerstvením, beach bary, kaviarne, letné terasy s hudobnou produkciou, diskotéky. Od komplexu do centra mesta premáva turistický vláčik (za poplatok).
Popis: recepcia so zmenárňou, Wi-Fi v priestoroch recepcie – zdarma, klimatizovaná zrekonštruovaná reštaurácia a aperitív bar, café bar na terase, fitness (zdarma), masáže, 1 nový vonkajší bazén s časťou pre deti a 1 nový vnútorný bazén (so slanou vodou) v prevádzke mimo sezóny do 10.6. a od 20.9., animačné programy, detské ihrisko, tenisové kurty (za poplatok). Súčasťou areálu je pizzeria, gril bar, aperitív bar na pláži, tobogán a v blízkosti sa na chádzajú stánky s rýchlym občerstvením. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma (obmedzený počet), na pláži sú za poplatok. Parkovisko za poplatok.
Ubytovanie:
Vilky
(Villa Ana, Villa Luisa a Villa Marina)** – dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (rozkladacie kreslo). Každá izba má balkón, kúpeľňu so sprchou a WC. Možnosť pridať na izbu chladničku (za príplatok) – obmedzený počet.
Stravovanie: polpenzia formou bufetových stolov v reštaurácii hotela, večere sú bez nápojov. Možnosť dokúpiť all inclusive – raňajky, obedy, večere podávané formou bufetu, počas dňa rozlievané alko a nelako nápoje v samoobslužnom aperitív bare od 10:00 do 23:00 hod., poobedňajší snack o 16:00 - 17,30 hod.
Šport: požičovne športových potrieb, tenisové kurty, tobogán na pláži, škola potápania.
Zábava: živá hudba na terase hotela, početné kaviarničky v mestečku, hotelové animácie pre deti aj dospelých.

Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 4-6 € / auto / deň.
Chladnička (na vyžiadanie) platí sa na mieste 5 € / deň.
Detská cena 2. dieťa na lôžku rodiča platí pri obsadení izby spolu s dvoma dospelými osobami.
Nástupy sú možné každý deň.
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3. 2017.

Hodnotenie:

Dovolenková novinka roka 2017!

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: