Hotel Donat

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Zadar (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
All inclusiveAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: hotel sa nachádza v časti Borik vzdialenej od centra Zadaru 4 km. Pláže sú pieskové, kamienkové a skalnaté vo vzdialenosti 50 –150 m od hotela.
Popis: hotel Donat sa skladá z 2 samostatných budov. K dispozícii je recepcia, reštaurácia, aperitív bar, konferenčná sála – spoločné priestory sú klimatizované, vonkajší bazén so sladkou vodou, parkovanie (zdarma). Internet je na recepcii a izbách za poplatok.
Ubytovanie: hotel má 240 izieb a rodinné izby. Všetky izby majú kúpeľňu (sprcha a WC), klimatizáciu, telefón, SAT TV s integrovaným rádiom. Rodinné izby 2+2 majú 2 lôžkovú spálňu a obývaciu izbu s 2 lôžkami. Priestor je oddelený posuvnými dverami. Väčšina izieb má balkón, niektoré sú s výhľadom na more. Jedpolôžkové izby sú menšie.
Stravovanie: all inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetu, nápoje k jedlám (pivo, stolové víno, nealkoholické nápoje, voda), nápoje od 10,00 hod. do 22,00 hod. v all inclusive bare (domáce alkoholické nápoje - pivo a stolové víno, káva, čaj, limonády, voda).
Šport: vonkajší bazén, detský bazén, tenisové kurty, potápanie a vodné športy.
Zábava: animácie pre deti a dospelých v období 13. 6. – 12. 9.


Hodnotenie:

Dovolenka za rozumnú cenu.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: