Apartmány Marija

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Makarska (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Apartmán
Klimatizácia
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: dom Marija je vzdialený len 80 m od pláže a 250 m od centra mesta Makarska. V blízkosti domu sa nachádzajú potraviny, pekáreň, reštaurácie a kaviarne.
Popis: apartmánový dom ponúka ubytovanie v príjemných, moderne zariadených, klimatizovaných apartmánoch a štúdiách. V dome sú dva štúdia typu 1/2+1, ktoré sa nachádzajú na prízemí. Po jednom apartmáne typu 1/2+2 je na 1. a na 2. poschodí. Na 2. poschodí sa nachádza aj jeden apartmán typu 1/4. Parkovanie na verejnom priestranstve (za poplatok). V dome je Wi-Fi zdarma.
Ubytovanie:
Štúdio 1/2+1 – priestranné štúdiá s terasou, sú vybavené dvojlôžkom, gaučom (prístelka), kuchynským kútom, SAT TV a kúpeľňou (sprchovací kút a WC).
Apt. 1/2+2 – dvojlôžková spálňa, kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej sa nachádza rozťahovacie dvojlôžko (šírka 160 cm), kúpeľňa (sprchovací kút a WC), SAT TV, menší balkón orientovaný smerom na centrum.
Apt. 1/4 – apartmán má dve spálne, kompletne vybavenú kuchyňu (vrátane umývačky riadu), ktorá je prepojená s obývačkou, SAT TV, kúpeľňa (vaňa, WC a práč ka), uzatvárateľný balkón.
Stravovanie: vlastné.
Šport a zábava: vodné športy – člny, surfy, banány, paragliding, parasailing, potápačské centrum. Neďaleko domu je detské ihrisko. V rušnom centre mesta sa konajú hudobné večery, diskotéky.

Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 2 € / auto  / deň.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: