Turistický komplex Holiday Village Sagitta

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Omiš (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 50 m
All inclusiveAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Vonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: komplex je situovaný v borovicovom háji 7 km južne od centra mesta Omiš. Kamienková, čiastočne piesočnatá pláž je vzdialená cca 50 m od komplexu.
Popis: turistický komplex je postavený vo svahu, pozostáva z hlavnej budovy hotela, bungalovov a apartmánov. Je vybavený recepciou, zmenárňou, reštauráciou, a la carte reštauráciou, Wi-Fi (zdarma), terasou, vonkajším bazénom a bazénom pre deti (so sladkou vodou), beach barom. Parkovanie je pri komplexe zdarma.
Ubytovanie:
Hotel – klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú orientované na morskú stranu, majú kúpeľňu (sprchu, sušič na vlasy a WC), SAT TV, chladničku, Wi-Fi (zdarma), telefón, balkón. Časť izieb na prízemí je bez balkóna.
Bungalovy typu štúdio 1/2+1 (24 m2) – majú 3 lôžka v dennej miestnosti (z toho jedno lôžko je rozkladacie).
Bungalovy typu 1/2+2 (30 m2) – majú menšiu spálňu s dvojlôžkom a dennú miestnosť s poschodovou posteľou. V oboch typoch bungalovov je malý kuchynský kút (len na prípravu jednoduchých jedál), kúpeľňa (sprcha v bungalovoch 2+2, vaňa v bungalovoch 2+1 a WC), SAT TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizácia a terasa.
Apartmány typu 1/2+2 (43 m2) – sa nachádzajú v dvojposchodových pavilónoch. Každý apartmán má dvojlôžkovú spálňu, rozkladací gauč v obývacej miestnosti, kúpeľňu (vaňa a WC), SAT TV, Wi-Fi (zdarma), telefón, kuchynský kút (len na prípravu jednoduchých jedál), klimatizáciu a balkón.
Stravovanie: all inclusive zahŕňa – plnú penziu formou bufetových stolov vrátane nápojov domácej výroby, ktoré sú servírované v all inclusive bare reštaurácie (nealkoholické nápoje v čase od 7,00 do 23,00 hod. a alkoholické nápoje v čase od 10,00 do 23,00 hod.), popoludňajší snack s kávou a čajom v čase od 16,30 do 17,30 hod.
Šport: viacúčelové ihrisko, možnosť prenájmu športových potrieb, surfovanie, potápanie, prenájom vodných bicyklov, kanoe, vodných lyží.
Zábava: animačné programy pre deti a dospelých, 2x týždenne živá hudba.

Izba ECONOMY - izba v hoteli na prízemí, bez balkóna (na izbách je francúzska posteľ).
V bungalovoch a apartmánoch musia byť minimálne 2 dospelé osoby.
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 15.4.2017.

Hodnotenie:

Kľudná dovolenka - vhodná pre rodiny s deťmi.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: