Hotel Sol Sipar

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Umag (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 30 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Pobyt pre náročnýchVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: 1,5 km od centra mesta Umag (v sezóne premáva vláčik – za poplatok), na polostrove Punta, 30 m od pláže. Pláže sú vybetónované plochy, kamienkové a piesočnaté.
Popis: kompletne zrekonštruovaný hotel, recepcia, internetový kútik, reštaurácia, na pláži a la carte reštaurácia s vonkajšou terasou, lobby bar, snack bar na pláži, 2 vonkajšie bazény s morskou vodou (z toho 1 detský), ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma (obmedzený počet) a na pláži sú za poplatok, v blízkosti hotela parkovisko (zdarma), parkovisko priamo pred hotelom za poplatok (nutné vopred rezervovať).
Ubytovanie: klimatizované moderne zariadené dvojlôžkové izby CLASSIC a izby PREMIUM s možnosťou jednej prístelky, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), telefón, minibar, trezor, kúpeľňa (sprcha, sušič na vlasy a WC), balkón. Izby PREMIUM sú orientované na more a v niektorých z týchto izieb sú možné až 2 prístelky (FAMILY PREMIUM).
Stravovanie: polpenzia formou bufetových stolov, večere sú bez nápojov.
Šport: tenisové kurty, prenájom bicyklov, plážový volejbal, vodné športy – windsurfing, parasailing, jazda na banánoch, šlapadlá, kanoe.
Zábava: mini club pre deti od 5 do 12 rokov, športové programy, večerný animačný program a živá hudba (v období od 15. 6. do 15. 9.).

Nástupy sú možné každý deň.
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 15.3.2017 .

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: