Vily Plat v komplexe Plat

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Dubrovnik (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Vila
AnimácieVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: komplex je 15 km od Dubrovnika a 3 km od mestečka Mlini smerom na juh, rozkladá sa v tichom prostredí. Okruhliakové a kamenisté pláže sú vo vzdialenosti 50 – 150 m.
Popis:komplex pozostáva z hotela Orphee a zo 4 víl – Anita, Barbara, Celia a Diana, ktoré sú umiestnené v malebnej mediteránnej záhrade, celý areál je poprepájaný kamennými chodníkmi a je v kopcovitom teréne. V areáli komplexu je recepcia, trezor na recepcii, Taverna Plat – reštaurácia à la carte, minimarket s predajňou suvenírov, kaderníctvo, tenisové kurty, stolný tenis, fitness, masáže, parkovisko – zdarma. Pod hotelom Orphee je klimatizovaná reštaurácia s vonkajšou terasou a vonkajší  bazén s morskou vodou, pri bazéne je bar, ďalší bar sa nachádza na pláži. Pri hotelovom bazéne sú ležadlá a slnečníky.
Ubytovanie: Vily Anita, Barbara, Celia a Diana – v prírodnom štýle, moderne vybavené štúdia a apartmány pre 2 – 4 osôb. V každom štúdiu a apartmáne je kuchynský kút s mini chladničkou, kúpeľňa (vaňa, WC, sušič na vlasy), SAT TV, telefón, stropný ventilátor, balkón alebo terasa. Všetky štúdiá a apartmány sú orientované na morskú stranu.
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Možnosť dokúpenia večerí (bufetové stoly).
Šport: bohatý animačný program, tenisové kurty, stolný tenis, potápačské centrum, vodné športy, prenájom člnov.

Pobyty sú možné na minimálne 3 noci. Možnosť nástupu každý deň.

Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: