Hotel Hedera

Nezáväzne objednať

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Rabac (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 100 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaNápoj k večeri zdarmaVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Ďalšie termíny

Poloha: 100 m od okruhliakovej pláže, z ktorej je výrazne pozvoľný vstup do mora – vhodný najmä pre rodiny s malými deťmi. Do centra mestečka, ktoré je vzdialené asi 500 m premáva turistický vláčik.
Popis: klimatizované spoločné priestory, dva výťahy, reštaurácia, aperitív bar, krytý bazén s morskou vodou (zatvorený v mesiaci 6. – 8.), vonkajší bazén so sladkou vodou, ležadlá pri bazéne sú zdarma (obmedzený počet), internetový kútik (za poplatok), fitness, parkovisko – zdarma. Neďaleko hotelov je pizzeria-gril, reštaurácia à la carte, supermarket. Wi-Fi je v priestoroch recepcie zdarma. Parkovanie je zdarma.
Ubytovanie: dvojlôžkové izby, kúpeľňa (sprcha, resp. vaňa, WC a sušič na vlasy), trezor, telefón, SAT TV, malá chladnička, klimatizácia.  Izby sú orientované zväčša na morskú stranu, resp. na cestu (na svah). Časť izieb orientovaná na morskú stranu má balkón. Možné sú aj rodinné izby – dve  postele a rozkladací gauč.
Stravovanie: polpenzia formou bufetových stolov. V čase medzi 16,00 hod. a 17,00 hod. popoludňajší čaj alebo káva s keksom.
Šport: tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, boccia, ihriská na basketbal, volejbal a hádzanú, požičovňa bicyklov, vodné športy na pláži – na pláži tobogán pre deti, požičiavanie člnov, kanoe i surfov, škola potápania.
Zábava: detské animačné programy (miniklub pre deti 6 - 12 r.), športové programy pre dospelých, zábavné večerné programy pre deti a dospelých priamo v hoteli, resp. v priestoroch pizzeria-grilu.
BONUS: jeden nápoj k večeri v cene (voda + 0,2 l vína, 0,2 l piva, resp. 0,2 l nealko).
Objednávka:

                
PoUtStŠtPiSoNe
: