Pozývame Vás do Chorvátska

Vitajte v Chorvátsku!


V cestovnom ruchu by sme len ťažko hľadali krajinu, ktorá by sa dala porovnávať s Chorvátskom. Čím sa tak líši od iných cieľov letujúcich dovo lenkárov? Prvý rozdiel je v tom, že Chorvátsko vlastne nie je iba dovolenková krajina, skúsenosť mu priznala metaforické označenie kolíska oddychu. Pre milióny ľudí, ktorí podľahli jeho malebnosti, je istým druhom letného životného štýlu. Dovolenka v Chorvátsku je kľúčom k poznaniu nevšedných prírodných krás reprezentovaných paletou odtieňov azúrového mora, slnkom vybielenými vápencovými pohoriami, zelenými borovicovými hájmi. Pôvab krajiny dotvárajú romantické mestá s historickými pamiatkami všetkých stavebných štýlov, pohostinnosť prostredia i jeho obyvateľov a v neposlednom rade bohatstvo variácií miestnej gastronómie. To všetko spolupôsobí pri tvorbe dovolenkových zážitkov a obohacuje návštevníkov o nezabudnuteľné chvíle.

Katalógom na leto 2017 by sme vám radi sprostredkovali rozmanitosť výsledkov našich mnohoročných skúseností s poznávaním dovolenkového Chorvátska.

Pozývame vás na čarovné jadranské pláže, do prostredia, v ktorom sa spája idylická krása minulosti s nevšednou prítomnosťou, do krajiny, v ktorej má romantika všetkých podôb prirodzené domovské právo.

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr
NovinkyVeľkonočný pobytNewsletter
Kontakt

CK AQUAMARIN

Horná 44
974 01  Banská Bystrica
call centrum:

0903 459 459

e-mail: aquamarin@aquamarin.sk

PoUtStŠtPiSoNe
: