Apartmány Bonaca

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

First minute -13%
 • Typ zájazdu: letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia: Klek (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od: Sobota 20. apr 2019
  • Do: Sobota 27. apr 2019
  • Počet dní: 8
 • Ubytovanie: Apartmán
 • Strava: Bez stravy
 • Doprava: Vlastná
 • Vzdialenosť od mora: 200 m
Akcia 7=6KlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Možný pobyt so psomTIP CK
Aktuálne sa pozeráte na termín: Sobota 20. apr 2019 - 8 dní
Doprava Vlastná

Poloha:pekné, moderne zariadené apartmány Bonaca (27 apartmánov je v bungalovoch a 4 apartmány sa nachádzajú vo Vile Bonaca) sú vzdialené od mora cca 200 m (štrková pláž). Apartmány majú vlastnú recepciu v stredisku Klek.
Súčasťou recepcie je predajňa vín, olivového oleja, džemov a rakije z domácej produkcie majiteľov apartmánov.
Popis: apartmány sú vybavené SAT TV, klimatizáciou (za príplatok - viď. doplňujúce informácie), majú veľkú chladničku, kúpeľňu (sprcha a WC), terasu s posedením. Wi-Fi v blízkosti apartmánov zdarma. 
Ubytovanie:
Apt. 1/2+2 – samostatná dvojlôžková spálňa s dvomi oddelenými posteľami (prípadne manželská posteľ), obývacia miestnosť s kuchynským kútom. V obývacej miestnosti je rozkladacia pohovka s možnosťou spania pre dve osoby. Možnosť prístelky pre 5. osobu, resp. detskej postieľky. 
Apt. 1/4 – dve dvojlôžkové spálne - každá s dvomi oddelenými posteľami (prípadne manželská posteľ), mini kuchyňa. Parkovanie za poplatok na vyhradenom parkovisku pre apartmány Bonaca v ich bezprostrednej blízkosti. V areáli strediska majú ubytovaní hostia bezplatne k dispozícii letnú kuchyňu s krbom a minidetské ihrisko. Na recepcii je k dispozícii zdarma – Wi-Fi, žehlička, sušič na vlasy, toustovač, trezor, rýchlovarná kanvica, rakety na tenis, stolný tenis a bedminton, futbalová lopta.
Stravovanie: vlastné. Možnosť dokúpenia raňajok (bufetové stoly), obedov (výber z 3 menu, bez nápojov), resp.  večerí (výber z 3 menu, bez nápojov). 
Šport: za poplatok - tenisový kurt, futbalové ihrisko, stolný tenis, boccia, minigolf. Na pláži je možnosť zapožičania za poplatok vodných bicyklov, kajakov a člnov. Škola kitesurfingu pri piesočnatej pláži, v ústí rieky Neretvy, 15 km od Kleku.

Klimatizácia (ak o ňu klienti majú záujem) - platí sa na mieste 4 € / deň / apartmán (v termíne 29.6. - 31.8.2019), v termíne do 29.6. a od 31.8. je zdarma.
Pes (na vyžiadanie) platí sa na mieste 6 € / deň.
Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 3 € / auto / deň.
AKCIA 7=6 (vo vybratých termínoch) je už zohľadnená v cene.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 15.4.2019 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí akcia 7=6/.

Hodnotenie:

Pekné apartmány v pokojnom stredisku, vhodné pre rodiny.

PoUtStŠtPiSoNe
: