Hotel Orsan

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Orebič (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 20 m
Akcia 7=6All inclusive lightAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Vonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Poloha: hotel Orsan sa nachádza v západnej časti mesta, 1500 m od centra mestečka, v bezprostrednej blízkosti kamienkovej pláže. Vstup do mora je  piesočnato-kamienkový, vhodný aj pre malé deti. Hotel je obklopený sviežou zeleňou borovíc a pobrežnou promenádou je spojený s centrom mestečka.
Popis: recepcia, klimatizovaná reštaurácia, lobby bar, Wi-Fi v spoločných priestoroch  (zdarma), vonkajší bazén (morská voda) s terasou na slnenie, kde sú ležadlá a slnečníky zdarma (v obmedzenom počte), pool bar, detské ihrisko. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok. Parkovanie pri hoteli – zdarma.
Ubytovanie: moderné, klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, majú kúpeľňu (sprcha, sušič na vlasy a WC), telefón, Wi-Fi (zdarma), LCD SAT TV, balkón. Hotel ponúka aj rodinné izby – dve dvojposteľové izby, izby sú prepojené dverami. Súčasťou rodinnej izby je jedna kúpeľňa a jeden balkón,  LCD SAT TV, telefón, Wi-Fi (zdarma). Časť izieb je orientovaná na more a časť na parkovisko (kopec).
Stravovanie: all inclusive light – raňajky, obedy, večere podávané formou bufetových stolov. K obedom a večeriam sú podávané nápoje (pivo, víno, nealko, minerálna voda).
Šport a zábava: animačné programy pre deti a pre dospelých, detský klub pre deti od 4 do 12 r., 1x týždenne večer so živou hudbou, stolný tenis, ihrisko na plážový volejbal, boccia, prenájom bicyklov, kanoe a surfov. Tenisové kurty v blízkom okolí.

AKCIA 7=6 vo vybratých termínoch je už zohľadnená v cene.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2018 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí AKCIA 7=6/.

PoUtStŠtPiSoNe
: