Adriatiq hotel Faraon

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

First minute -13%
 • Typ zájazdu: letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia: Trpanj (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od: Sobota 27. apr 2019
  • Do: Sobota 4. máj 2019
  • Počet dní: 8
 • Ubytovanie: Hotel
 • Strava: All inclusive
 • Doprava: Vlastná
 • Vzdialenosť od mora: 10 m
All inclusiveAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Vonkajší bazén
Aktuálne sa pozeráte na termín: Sobota 27. apr 2019 - 8 dní
Doprava Vlastná

Poloha: hotel je vzdialený asi 150 m od centra mestečka Trpanj, na polostrove Pelješac. Hotel sa nachádza priamo pri mori a krásnej štrkovej pláži, vo svahu (prístup po schodoch).
Popis: hotelový servis zabezpečuje klimatizovaná reštaurácia s terasou, all inclusive bar na terase pri bazéne, dva vonkajšie bazény so sladkou vodou, jeden pre dospelých a jeden pre deti, internetový kútik, trezor na recepcii hotela (za poplatok). Wi-Fi – zdarma (na recepcii). Ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo (obmedzený počet), na pláži sú za poplatok. Parkovanie pri hoteli za poplatok.
Ubytovanie: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu (sprchu, WC a sušič na vlasy), telefón, klimatizáciu, balkón, SAT TV, Wi-Fi (zdarma). Možnosť pridať na izbu chladničku (za príplatok) – obmedzený počet.
Rodinné izby – dve dvojlôžkové izby prepojené dverami (v jednej z izieb je francúzska posteľ), majú 2x kúpeľňu (sprcha s WC a so sušičom na vlasy), telefón, klimatizáciu, 2x SAT TV, Wi-Fi (zdarma). Tieto izby sú bez balkóna. 
Klienti CK AQUAMARIN majú k dispozícii dvojlôžkové izby orientované na more a rodinné izby orientované na kopec.
Stravovanie: all inclusive – plná penzia formou bufetu, 1x týždenne „Dalmatínska večera“, siesta snack od 16,00 hod. do 17,00 hod. Od 10,00 hod. do 23,00 hod. ponuka domácich alkoholických i nealkoholických nápojov v all inclusive bare.
Šport: zdarma – stolný tenis, šípky. Za poplatok – biliard, vodné športy (požičiavanie surfov, kanoe a vodných bicyklov), požičiavanie horských bicyklov.
Zábava: animačné programy pre deti i dospelých, detský miniclub pre deti od 4 do 12 r., 2 x za týždeň tanečné večery so živou hudbou (v mesiacoch júl a august), 1 x za týždeň tanečný večer so živou hudbou (v ostatných mesiacoch).

Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň.
Trezor na recepcii hotela (platí sa na mieste) 3 € / deň.
Detská cena 2. dieťa, resp. 3. dieťa bez lôžka platí pri obsadení izby nad maximálnu kapacitu spolu s dvoma dospelými osobami.
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Pobyty sú možné na minimum 4 noci.

Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2019.

Hodnotenie:

Hotel Faraon, dovolenka v hoteli umiestnenom v nádhernom prostredíí, priamo pri pláži.

PoUtStŠtPiSoNe
: