Apartmány Vista
Kalkulácia
Last minute -15%
 • Destinácia:Biograd na Moru (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od:Sobota 11. sep 2021
  • Do:Sobota 18. sep 2021
  • Počet dní:8
 • Ubytovanie:Apartmán
 • Strava:Bez stravy
 • Doprava:Vlastná
 • Vzdialenosť od mora:100 m
 • Možný pobyt so psom
 • Super cena
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión Vista - pláž BošanaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión VistaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión Vista - pláž BošanaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Biograd na Moru, Penzión Vista - pláž Bošana
všetky fotky

Informácie k ubytovaniu

Poloha: cca 100 m od okruhliakovej pláže Bošana a cca 450 m od centra mesta, v zástavbe ďalších apartmánových domov.
Popis: dvojposchodový apartmánový dom obkolesený zeleňou olivovníkov a aktinídií, v objekte je Wi-Fi, parkovanie pri dome – zdarma.
Ubytovanie: 8 štúdií a 1 apartmán, na každom z 2 poschodí sú 4 štúdiá a  na jednom z poschodí je 1 apartmán. Apartmán a väčšina štúdií, s výnimkou dvoch štúdií sú orientované na more (vo výhľade na more môžu brániť borovice). 
Štúdio 1/2 (23 m2) – dvojlôžková izba prepojená s mini kuchynským kútom, kúpeľňa (sprcha a WC), SAT TV, balkón. V niektorých štúdiách je možná prístelka.
Apt. 1/2+2 (40 m2) – dvojlôžková spálňa, obývacia časť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby prepojená s kuchynským kútom, kúpeľňa (sprcha a WC), SAT TV, balkón. Možnosť pridať 1 prístelku.
Klienti majú k dispozícii jeden malý uterák na osobu (výmena raz za týždeň) a toaletný papier jeden kus (len v deň príchodu).
Stravovanie: vlastné, možnosť dokúpenia večerí, resp. polpenzie v cca 800 m vzdialenom nákupnom Bure Centre. Raňajky – formou bufetových stolov, večere – výber z 3 menu. Večere sú bez nápojov.
Šport: za poplatok - vodné športy na pláži, tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, potápačské centrum.
Zábava: diskotéky, bary, letné kultúrne programy v centre mestečka.

Doplňujúce informácie

Na vyžiadanie sú možné aj kratšie pobyty - na minimum 3 noci.

Mapa strediska

 • Apartmány Vista