Penzión Vista

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Biograd na Moru (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Penzión
  • Vzdialenosť od mora: 100 m
KlimatizáciaMožný pobyt so psomSuper cena
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Poloha: cca 100 m od okruhliakovej pláže Bošana a cca 450m od centra mesta, v zástavbe ďalších apartmánových domov.
Popis: dvojposchodový penzión obkolesený zeleňou olivovníkov a aktinídií, v objekte je Wi-Fi pripojenie zdarma, parkovanie pri penzióne – zdarma.
Ubytovanie: 8 štúdií a 2 apartmány, na každom z 2 poschodí sú 4 štúdiá a 1 apartmán. Všetky apartmány a štúdiá, s výnimkou dvoch štúdií sú orientované na more (vo výhľade na more môžu brániť borovice). Za príplatok je možná mobilná klimatizácia.
Štúdio 1/2 (23 m2) – dvojlôžková izba prepojená s mini kuchynským kútom, kúpeľňa (sprcha a WC), SAT TV, balkón. V niektorých štúdiách je možná prístelka.
Apt. 1/2+2 (40 m2) – dvojlôžková spálňa, obývacia časť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby prepojená s kuchynským kútom, kúpeľňa (sprcha a WC), SAT TV, balkón. Možnosť pridať 1 prístelku.
Klienti majú k dispozícii jeden malý uterák na osobu (výmena raz za týždeň) a toaletný papier jeden kus (len v deň príchodu).
Stravovanie: vlastné, možnosť dokúpenia večerí, resp. polpenzie v cca 600 m vzdialenom penzióne Jelena, raňajky – formou bufetových stolov, večere – výber z 3 menu. Večere sú bez nápojov.
Šport: za poplatok - vodné športy na pláži, tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, potápačské centrum.
Zábava: diskotéky, bary, letné kultúrne programy v centre mestečka.

PoUtStŠtPiSoNe
: