Hotel Zagreb

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

Veľkonočná zľava -20%
 • Typ zájazdu: letný zájazd
 • Destinácia: Karlobag (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od: Sobota 6. júl 2019
  • Do: Sobota 13. júl 2019
  • Počet dní: 8
 • Ubytovanie: Hotel
 • Strava: All inclusive
 • Doprava: Vlastná
 • Vzdialenosť od mora: 50 m
All inclusiveAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%TIP CKVnútorný bazénVonkajší bazén
Aktuálne sa pozeráte na termín: Sobota 6. júl 2019 - 8 dní
Doprava Vlastná

Poloha: hotelový komplex Zagreb je situovaný na pobreží mora, pod úpätím pohoria Velebit. Nedotknutá príroda s prekrásnym pobrežím a krištáľovo čistá voda sú prednosti, ktoré tejto destinácii nemožno odoprieť. Hotel Zagreb je vzdialený len 300 m od centra mestečka Karlobag. Pláže sú betónové, skalnaté a kamienkové, 50 m od komplexu. Prístup na pláže je po schodoch. Cca 5 minút peši od hotela je vybudovaná  kamienková pláž „Tatinja“ .
Popis: komplex tvorí hlavná budova a depandance (Vila Pinia). K dispozícii je recepcia, reštaurácia, bar, internetový kútik, Wi-Fi (zdarma), wellness centrum (za poplatok - sauna, jaccuzzy, služby fyzioterapeuta), vnútorný a vonkajší bazén so sladkou vodou, pri vonkajšom bazéne sú ležadlá a slnečníky zdarma (obmedzený počet), pieskovisko a malé detské ihrisko. Hotelové parkovisko je za poplatok.
Ubytovanie: v klimatizovaných dvojlôžkových izbách, s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (2. prístelka je rozťahovacie kreslo). Izby majú vlastnú kúpelňu (sprcha, WC), SAT TV, telefón, minichladničku. Časť izieb má balkón, tieto izby sú orientované na morskú stranu. Izby môžu byť v hoteli, resp. v depandance (Vila Pinia).
Stravovanie: all inclusive – raňajky, obedy, večere sú formou bufetových stolov, v čase od 11,00 hod. do 21,30 hod. (v priestoroch baru a terasy) – domáce nealkoholické nápoje z automatu, domáce alkoholické nápoje (pivo, víno, rakija, pelinkovac, brandy, vodka), popoludňajší snack (koláče, káva). V období od 1. 6. do 14. 9., v čase od 10,00 hod. do 19,00 hod. sú ponúkané aj pri vonkajšom bazéne domáce nealkoholické nápoje z automatu, voda a pivo.
Šport: zdarma - stolný tenis, volejbalové a futbalové ihrisko, za poplatok - biliard, tenis, minigolf, v okolí jazda na koni, vodné športy na pláži, rafting, kajaky, potápanie a pod.
Zábava: animácie pre dospelých a detský klub (v období 20. 6. – 31. 8.), večerná zábava na terase so živou hudbou - 5x týždenne (v období 1. 7. – 20. 9.).
BONUS: zdarma 1x 120 minút v saune (pri pobyte na minimálne 7 nocí) a 1x 60 minút využitie tenisových kurtov/izba (pri pobyte na minimálne 7 nocí ).

Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 3 € / auto / deň.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu pri kúpe zájazdu do 31.3.2019.

PoUtStŠtPiSoNe
: