ADRIATIQ hotel Zora

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

VYPREDANÉ
 • Typ zájazdu: letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia: Primošten (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od: Piatok 19. apr 2019
  • Do: Pondelok 22. apr 2019
  • Počet dní: 4
 • Ubytovanie: Hotel
 • Strava: Polpenzia
 • Doprava: Vlastná
 • Vzdialenosť od mora: 50 m
Akcia 7=6AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaVonkajší bazén
Aktuálne sa pozeráte na termín: Piatok 19. apr 2019 - 4 dní
Doprava Vlastná

Poloha: hotel Zora sa nachádza na polostrove Raduča, ukrytý v píniovom lesíku, cca 50 m od mora. Z jednej strany je pobrežie lemované skalnatými plážami, poskytujúcimi nádherný výhľad na otvorené more. Z druhej strany sa pobrežie pozvoľna zvažuje do plytkého zálivu so štrkovou plážou. Od historického centra mestečka cca 10 minút po pobrežnej promenáde.
Popis: hotelový komplex tvorí hlavná budova a pavilóny. K dispozícii je recepcia, Wi-Fi v priestoroch recepcie – zdarma, reštaurácia s terasou a s výhľadom na more, kongresové centrum, fitness (zdarma), wellness centrum (za poplatok - sauna, masáže, kozmetické služby), aperitív bar, nočný bar, predajňa suvenírov, zmenáreň, internetový kútik (za poplatok), detské centrum s bazénom, bazén v okrúhlej otváracej kupole s morskou vodou, ležadlá pri bazéne sú zdarma (obmedzený počet), ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok, platené parkovisko pri hoteli.
Ubytovanie: hotelové izby sú klimatizované (centrálna klimatizácia, funguje len počas hlavnej sezóny, v čase 17,00–01,00 hod.).
Izby COMFORT – dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené kúpeľňou (sprcha, resp. vaňa, sušič na vlasy, WC), balkónom, SAT TV, telefónom, stropným ventilátorom. Chladnička (minibar) je na vyžiadanie a za poplatok. Trezor (v recepcii) je za poplatok.
V hoteli sú aj rodinné izby COMFORT – dve dvojposteľové izby, ktoré sú prepojené a majú jednu kúpeľňu.
Stravovanie: polpenzia, formou kvalitných bufetových stolov, večere sú bez nápojov.
Šport: zdarma – športové animácie pre deti aj dospelých, plážový volejbal, ihrisko na basketbal a futbal. Za poplatok – 3 tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, boccia, vodné športy (šlapadlá, motorové člny, banány), potápanie, prenájom bicyklov.
Zábava: animačné programy, večerné programy so živou hudbou.

Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň - v období 1.6. - 30.9., 3,50 € / auto / deň - v období do 1.6. a od 30.9.
Nástupy sú možné každý deň.
Pobyty sú možné na minimum 5 noci.
AKCIA 7=6 (vo vybratých termínoch) je už zohľadnená v cene.

Hodnotenie:

Hote Zora, dovolenka v hoteli aj pre náročných klientov.

PoUtStŠtPiSoNe
: