Amadria Park Hotel Andrija

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

Last minute
 • Typ zájazdu: letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia: Šibenik (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od: Sobota 4. aug 2018
  • Do: Sobota 11. aug 2018
  • Počet dní: 8
 • Ubytovanie: Hotel
 • Strava: Raňajky
 • Doprava: Vlastná
 • Vzdialenosť od mora: 50 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Vonkajší bazén
Aktuálne sa pozeráte na termín: Sobota 4. aug 2018 - 8 dní
Doprava Vlastná

Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu. Je vzdialený od Šibenika len cca 5 km. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií.
Stredisko poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (spolu celkom až 4 km pláží), požičovňa cestných bicyklov, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, volejbalové, basketbalové a minifutbalové ihrisko, fitness a wellness centrum s bazénmi (s morskou aj sladkou vodou).
Wellness centrum (vstup je za poplatok), nachádzajúce sa pred hotelom Ivan, prešlo v roku 2012 kompletnou pre menou. Nielen, že je najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna.
V stredisku je od roku 2013 v prevádzke DALMATIA AQUAPARK (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších).
Dalmatia Aquapark Dalmatia Aquapark  Dalmatia Aquapark Dalmatia Aquapark

Súčasťou areálu sú stánky s rýchlym občerstvením, dalmatínska konoba, kaviarne, gril bar, pizzeria, stánky s ovocím a zeleninou, samoobsluha s potravinami, obchodíky so suvenírmi.
Dalmatinske selo Clube En Vogue  Minigolf Pláž

Animácie pre deti (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 6 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.), živá hudba hrá na terase hotelov, „Beach party“ v Beach clube En Vogue, živá hudba a DJ v „Legend bare“. Pre deti sú k dispozícii priamo pri pláži viaceré ihriská, stredoveký hrad, v mori sú nafukovacie atra kcie, staroveká loď. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom premáva vláčik.

Poloha: cca 50 m od hotela je štrková pláž. Hotel sa nachádza medzi hotelom Ivan a hotelom Jakov, obopnutý nádhernou mediteránskou zeleňou.
Popis: celý interiér hotela je tematicky zameraný na rodiny s deťmi, recepcia a recepcia pre deti, priestranná reštaurácia a reštaurácia pre deti, detský kútik, kútik pre mamičky s mikrovlnnou rúrou a sterilizátorom kojeneckých fľašiek, mini obchodík so sortimentom pre rodičov a deti, služby detskej a opatrovateľskej škôlky (za poplatok), ANDRIJA SUMMER KIDS CLUB (6x týždenne celodenná animácia pre deti od 3 do 12 r.), zmenáreň, Wi-Fi v lobby (za poplatok), vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), parkovisko (za poplatok).
Ubytovanie:klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky formou rozťahovacieho kresla, resp. dvoch prísteliek formou poschodovej postele, kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy), SAT TV, telefón, trezor, minibar. V hoteli sú - jednolôžkové izby (1P) a dvojlôžkové izby s jednou prístelkou bez balkóna (21P), dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami (FMPB – s balkónom, FMPF – bez balkóna). Hotel ponúka aj rodinné izby maximálne pre 8 os. – dve oddelené izby spojené dverami (v každej izbe je dvojlôžko a dve prístelky formou poschodovej postele, každá izba ma balkón, (CFMPB)).
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Večere sú formou bufetových stolov za príplatok, bez nápojov.

 

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 8 € / auto / deň / v období 1.7. – 31.8., 5 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA - okrem izieb typu 1P a 21P.
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov, sáun a fitness vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 20 € (v období 1.7. - 2.9.) a 15 € (v období do 1.7. a od 2.9.) / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 16 r. - 13,30 € (v období 1.7. - 2.9.) a 8 € (v období do 1.7. a od 2.9.) / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA.
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) - ceny z roka 2017 - 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2018 /neplatí pre VEĽKONOČNÝ POBYT/.

Hodnotenie:

Dovolenka v jedinečnom komplexe AMADRIA PARK s bohatou ponukou služieb usposobených pre rodiny s deťmi.

PoUtStŠtPiSoNe
: