Amadria Park Hotel Andrija ****

Amadria Park Hotel Andrija
Kalkulácia zájazdu
  • Destinácia:Šibenik (Chorvátsko)
  • Ubytovanie:Hotel
  • Vzdialenosť od mora:50 m
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.
  • Animácie
  • Dieťa zdarma
  • Klimatizácia
  • Mimoriadna zľava 5%
  • Pobyt pre náročných
  • Vonkajší bazén
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel Andrija - NOVÉ v roku 2019 - vizualizáciaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel AndrijaAmadria park
všetky fotky

Informácie k zájazdu

Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu. Je vzdialený od Šibenika len cca 5 km. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií.
Stredisko poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (5 rôznych pláží na 4 km dlhom pobreží, slnečníky a ležadlá sú na plážach za poplatok), za poplatok - požičovňa cestných bicyklov, tenisové kurty, minigolf.
Wellness centrum (vstup je za poplatok), nachádzajúce sa pred Amadria park hotelom Ivan, je  nielenže najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna.
V stredisku je od roku 2013 v prevádzke AQUAPARK DALMATIA (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších).    
Súčasťou areálu sú dalmatínska konoba (Dalmatian Ethno Village), plážový klub (En Vogue Beach Club), 4 reštaurácie (Frutti di Mare, Trattoria, Sibinium a Bongos),  Beach & Snack Bars, cukráreň (Sweet Dreams Cake House) a  samoobsluha s potravinami.    
V stredisku prebiehajú animácie pre deti a pre dospelých. Animácie pre deti v cene (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 6 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.). Animácie pre dospelých v cene  - plážový volejbal (1 kurt pri Amadria Park hotel Jakov), futbal, basketbal, bedminton, stolný tenis.
Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať za poplatok plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom premáva vláčik (zdarma).

Poloha: cca 50 m od hotela je štrková pláž. Hotel sa nachádza medzi Amadria park hotelom Ivan a Amadria park hotelom Jakov, obopnutý nádhernou mediteránskou zeleňou.
Popis: celý interiér hotela je tematicky zameraný na rodiny s deťmi, recepcia a recepcia pre deti, priestranná reštaurácia a reštaurácia pre deti, detský kútik, kútik pre mamičky s mikrovlnnou rúrou a sterilizátorom kojeneckých fľašiek, mini obchodík so sortimentom pre rodičov a deti, služby detskej a opatrovateľskej škôlky (za poplatok), SUMMER KIDS CLUB (6x týždenne animácia pre deti od 3 do 12 r.), zmenáreň, Wi-Fi v lobby (za poplatok), vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), parkovisko (za poplatok).
Ubytovanie: klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky formou rozťahovacieho kresla, resp. dvoch prísteliek formou poschodovej postele, kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy), SAT TV, Wi-Fi, telefón, trezor, minibar. V hoteli sú - jednolôžkové izby (1CG) a dvojlôžkové izby s jednou prístelkou bez balkóna (21CG), dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami (FMCGB – s balkónom, FMCGF – bez balkóna). Hotel ponúka aj rodinné izby maximálne pre 8 os. – dve oddelené izby spojené dverami (v každej izbe je dvojlôžko a dve prístelky formou poschodovej postele, každá izba ma balkón, (CFMCGB)).
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Večere sú formou bufetových stolov za príplatok, bez nápojov.

Doplňujúce informácie

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 8 € / auto / deň / v období 1.7. – 31.8., 5 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA (okrem izieb 1CG a 21CG).
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Pobyty sú možné na minimum 1 noc.
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov a sáun  vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 15 € / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre osoby od 12 r. - 5,30 € / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 12 r. - 2,65 € / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA.
Vstup pre osoby od 16 r. do fitnes vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan - ZDARMA.
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) - ceny z roka 2019 - 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 29.2.2020.

Hodnotenie

Dovolenka v jedinečnom komplexe AMADRIA PARK s bohatou ponukou služieb usposobených pre rodiny s deťmi.

Mapa strediska

  • Amadria Park Hotel Andrija