Amadria Park Hotel Ivan ****+

Amadria Park Hotel Ivan
Kalkulácia zájazdu
 • Destinácia:Šibenik (Chorvátsko)
 • Ubytovanie:Hotel
 • Vzdialenosť od mora:50 m
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.
 • Animácie
 • Dieťa zdarma
 • Klimatizácia
 • Mimoriadna zľava 5%
 • Pobyt pre náročných
 • Vnútorný bazén
 • Vonkajší bazén
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel Ivan - plážDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel IvanAmadria park
všetky fotky

Informácie k zájazdu

Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu. Je vzdialený od Šibenika len cca 5 km. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií.
Stredisko poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (5 rôznych pláží na 4 km dlhom pobreží, slnečníky a ležadlá sú na plážach za poplatok), za poplatok - požičovňa cestných bicyklov, tenisové kurty, minigolf.
Wellness centrum (vstup je za poplatok), nachádzajúce sa pred Amadria park hotelom Ivan, je  nielenže najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna.
V stredisku je od roku 2013 v prevádzke AQUAPARK DALMATIA (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších).   
Súčasťou areálu sú dalmatínska konoba (Dalmatian Ethno Village), plážový klub (En Vogue Beach Club), 4 reštaurácie (Fruti di Mare, Trattoria, Sibinium a Bongos),  Beach & Snack Bars, cukráreň (Sweet Dreams Cake House) a  samoobsluha s potravinami.    
V stredisku prebiehajú animácie pre deti a pre dospelých. Animácie pre deti v cene (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 6 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.). Animácie pre dospelých v cene  - plážový volejbal (1 kurt pri Amadria Park hotel Jakov), futbal, basketbal, bedminton, stolný tenis.
Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať za poplatok plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom premáva vláčik (zdarma).

Poloha:
hotel Ivan sa nachádza uprostred píniového lesa, len cca 50 m od mora. Pred hotelom je štrková pláž.
Popis: celý interiér hotela vrátane izieb je v atraktívnom dalmatínskom štýle, zároveň ponúka vysokú úroveň služieb a preto je vyhľadávaný klientelou náročnou na služby. Hotel má recepciu, reštauráciu, „Champagne bar“ s terasou (živá hudba hrá na terase každú noc), vináreň, nočný bar Ivan, zmenáreň, kongresovú sálu, obchod so suvenírmi, fitness, ďalšie služby za poplatok: wellness centrum s vnútornými bazénmi (dva s morskou a štyri so sladkou vodou), fínska sauna, jacuzzi, kaderníctvo. Pri hoteli je vonkajší bazén s morskou vodou, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), parkovisko (za poplatok).
Ubytovanie: moderné, v dalmatínskom štýle zariadené dvojposteľové izby sú klimatizované, majú kúpeľňu (WC, sprcha a sušič na vlasy), telefón, minibar, SAT TV, Wi-Fi, trezor. Súčasťou vybavenia izieb je župan a papuče. Izby majú okno s výhľadom do záhrady alebo do dvora (izby - 2CG), resp. okno s pohľadom do ÁTRIA (izby - 2A), alebo francúzsky balkón (izby - 2CGF). Rodiny s deťmi je možné ubytovať v dvoch izbách, a to buď dve izby pri sebe (D2CG - nie sú prepojené, majú buď okno, resp. francúzsky balkón), alebo dve izby prepojené dverami, ktoré majú buď okno, resp. francúzsky balkón (C2CG).
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Večere sú formou bufetových stolov za príplatok, bez nápojov.

Doplňujúce informácie

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 8 € / auto / deň / v období 1.7. – 31.8., 5 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA.
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Pobyty sú možné na minimum 1 noc.
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov a sáun  vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 15 € / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre osoby od 12 r. - 5,30 € / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 12 r. - 2,65 € / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA.
Vstup pre osoby od 16 r. do fitnes vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan - ZDARMA.
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) - ceny z roka 2019 - 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2020.

Hodnotenie

Amadria Park Hotel Ivan, dovolenka v kvalitnom hoteli.

Mapa strediska

 • Amadria Park Hotel Ivan