Amadria Park Hotel Jakov ****

Amadria Park Hotel Jakov
Kalkulácia zájazdu
Zľava -10%
 • Typ zájazdu:letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia:Šibenik (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od:Piatok 19. apr 2019
  • Do:Pondelok 22. apr 2019
  • Počet dní:4
 • Ubytovanie:Hotel
 • Strava:Raňajky
 • Doprava:Vlastná
 • Vzdialenosť od mora:50 m
 • Animácie
 • Dieťa zdarma
 • Klimatizácia
 • Mimoriadna zľava 5%
 • Vonkajší bazén
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel Jakov - plážDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel Jakov - vizualizáciaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadria Park Hotel JakovAmadria park
všetky fotky

Informácie k zájazdu

Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu. Je vzdialený od Šibenika len cca 5 km. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií.
Stredisko poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (5 rôznych pláží na 4 km dlhom pobreží, slnečníky a ležadlá sú na plážach za poplatok), za poplatok - požičovňa cestných bicyklov, tenisové kurty, minigolf.
Wellness centrum (vstup je za poplatok), nachádzajúce sa pred Amadria park hotelom Ivan, je  nielenže najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna.
V stredisku je od roku 2013 v prevádzke AQUAPARK DALMATIA (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších).   
Súčasťou areálu sú dalmatínska konoba (Dalmatian Ethno Village), plážový klub (En Vogue Beach Club), 4 reštaurácie (Fruti di Mare, Trattoria, Sibinium a Bongos),  Beach & Snack Bars, cukráreň (Sweet Dreams Cake House) a  samoobsluha s potravinami.    
V stredisku prebiehajú animácie pre deti a pre dospelých. Animácie pre deti v cene (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 6 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.). Animácie pre dospelých v cene  - plážový volejbal (1 kurt pri Amadria Park hotel Jakov), futbal, basketbal, bedminton, stolný tenis.
Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať za poplatok plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom premáva vláčik (zdarma).

Poloha:
hotel sa nachádza 50 metrov od kamienkovej pláže, pri Amadria park hoteli Andrija a pri Aquaparku Dalmatia.
Popis: recepcia, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s morskou vodou, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), záhradná terasa s obsluhou, letný detský klub, zmenáreň, predajňa suvenírov, parkovisko (za poplatok). Hotel bol rekonštruovaný koncom roka 2017.
Ubytovanie: klimatizované dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami (poschodová posteľ – vhodná pre deti do 14 r.), SAT TV, Wi-Fi (zdarma), telefón, minibar, trezor, kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy). K dispozícii sú izby s francúzskym balkónom a výhľadom do átria (FMAF), izby s francúzskym balkónom a výhľadom do dvora, resp. záhrady (FMCGF), izby s balkónom a výhľadom do dvora, resp. záhrady (FMCGB), Hotel ponúka aj rodinné izby maximálne pre 4 dospelé osoby a 4 deti do 14 r. – dve oddelené izby spojené dverami (v každej izbe je dvojlôžko a dve prístelky formou poschodovej postele) a to s francúzskym balkónm (CFMCGF), alebo s balkónom (CFMCGB).
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Večere sú formou bufetových stolov za príplatok, bez nápojov.

Doplňujúce informácie

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 8 € / auto / deň / v období 1.7. – 31.8., 5 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA.
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Pobyty sú možné na minimum 1 noc.
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov a sáun  vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 15 € / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre osoby od 12 r. - 5,30 € / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 12 r. - 2,65 € / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA.
Vstup pre osoby od 16 r. do fitnes vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan - ZDARMA.
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) - ceny z roka 2019 - 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2020.

Hodnotenie

Dovolenka v jedinečnom komplexe AMADRIA PARK s bohatou ponukou služieb.

Mapa strediska

 • Amadria Park Hotel Jakov