Amadria Park Hotel Jure

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Šibenik (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Hotel
  • Vzdialenosť od mora: 30 m
AnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaMimoriadna zľava 5%Pobyt pre náročnýchVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu. Je vzdialený od Šibenika len cca 5 km. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií.
Stredisko poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (spolu celkom až 4 km pláží), požičovňa cestných bicyklov, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, volejbalové, basketbalové a minifutbalové ihrisko, fitness a wellness centrum s bazénmi (s morskou aj sladkou vodou).
Wellness centrum (vstup je za poplatok), nachádzajúce sa pred hotelom Ivan, prešlo v roku 2012 kompletnou pre menou. Nielen, že je najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna.
V stredisku je od roku 2013 v prevádzke DALMATIA AQUAPARK (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších).
Dalmatia Aquapark Dalmatia Aquapark  Dalmatia Aquapark Dalmatia Aquapark

Súčasťou areálu sú stánky s rýchlym občerstvením, dalmatínska konoba, kaviarne, gril bar, pizzeria, stánky s ovocím a zeleninou, samoobsluha s potravinami, obchodíky so suvenírmi.
Dalmatinske selo Clube En Vogue  Minigolf Pláž

Animácie pre deti (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 6 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.), živá hudba hrá na terase hotelov, „Beach party“ v Beach clube En Vogue, živá hudba a DJ v „Legend bare“. Pre deti sú k dispozícii priamo pri pláži viaceré ihriská, stredoveký hrad, v mori sú nafukovacie atra kcie, staroveká loď. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom premáva vláčik.

Poloha: hotel rozprestierajúci sa v zeleni borovíc, cca 30 m od pieskovej pláže.
Popis: hotel bol zrekonštruovaný v roku 2016, k jeho vybaveniu patrí recepcia, zmenáreň, lobby bar, reštaurácia, dva vonkajšie bazény so sladkou vodou (jeden pre dospelých a jeden pre deti, bazény pre klientov hotela Jure zdarma), ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), wellness a spa centrum (len pre osoby od 18 r. – platí sa na mieste, relaxárium, sauny a vonkajší bazén s morskou vodou), kongresové centrum, Wi-Fi v lobby (za poplatok), obchod so suvenírmi, záhradná terasa s obsluhou, parkovisko (za poplatok).
Ubytovanie: štýlové dvojlôžkové izby (s manželskou posteľou, resp. s oddelenými posteľami) sú vybavené SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, klimatizáciou, kúpeľňou (sprcha, WC a sušič na vlasy).
Ubytovanie je možné v troch typoch dvojposteľových izieb – s balkónom (2CGB), s francúzskym balkónom (2CGF) a s oknom, z ktorého je výhľad do ÁTRIA  (2A), v dvojposteľových izbách s dvomi prístelkami formou rozkladacieho gauču a s francúzskym balkónom  (22CGF),  v dvoch dvojposteľových izbách pri sebe s francúzskym balkónom (prepojených dverami - typu C2CGF, neprepojených dverami typu D2CGF), v dvoch dvojposteľových izbách pri sebe s balkónmi (neprepojených dverami typu D2CGB).
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Večere sú formou bufetových stolov za príplatok, bez nápojov.

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 8 € / auto / deň / v období 1.7. – 31.8., 5 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA.
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Wellness a Spa hotela Jura (len pre osoby od 18 r.) - relaxarijum, sauny a vonkajší bazén - 15 € (v období 1.7. - 2.9.) a 8 € (v období do 1.7. a od 2.9.) / osoba / denný vstup (platí sa na mieste).
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov, sáun a fitness vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 20 € (v období 1.7. - 2.9.) a 15 € (v období do 1.7. a od 2.9.) / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 16 r. - 13,30 € (v období 1.7. - 2.9.) a 8 € (v období do 1.7. a od 2.9.) / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA.
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) - ceny z roka 2017 - 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2018 /neplatí pre VEĽKONOČNÝ POBYT/.

Hodnotenie:

Dovolenka v jedinečnom komplexe AMADRIA PARK s bohatou ponukou služieb.

PoUtStŠtPiSoNe
: