Amadria Park Hotel Jure ****+

Amadria Park Hotel Jure
Kalkulácia zájazdu
Zľava -10%
 • Typ zájazdu:letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia:Šibenik (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od:Nedeľa 22. sep 2019
  • Do:Nedeľa 29. sep 2019
  • Počet dní:8
 • Ubytovanie:Hotel
 • Strava:Raňajky
 • Doprava:Vlastná
 • Vzdialenosť od mora:30 m
 • Animácie
 • Dieťa zdarma
 • Klimatizácia
 • Mimoriadna zľava 5%
 • Pobyt pre náročných
 • Vonkajší bazén
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel JureDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel Jure - plážDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel Jure - wellness a spa centrumDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel Jure - wellness a spa centrumDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel Jure - wellness a spa centrumDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Šibenik, Amadra Park Hotel Jure - wellness a spa centrumAmadria park
všetky fotky

Informácie k zájazdu

Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu. Je vzdialený od Šibenika len cca 5 km. Hotely sa nachádzajú pri pláži, uprostred olivovníkov a pínií.
Stredisko poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže a piesočnatú pláž (5 rôznych pláží na 4 km dlhom pobreží, slnečníky a ležadlá sú na plážach za poplatok), za poplatok - požičovňa cestných bicyklov, tenisové kurty, minigolf.
Wellness centrum (vstup je za poplatok), nachádzajúce sa pred Amadria park hotelom Ivan, je  nielenže najväčšie v Chorvátsku, ale jeho nová koncepcia – prepojenie interiéru s exteriérom, blahodárne vplýva na všetky zmysly návštevníkov centra. Wellness centrum pozostáva z komplexu 6 krytých bazénov s morskou i sladkou vodou a centra krásy, ktoré ponúka rozličné procedúry, ako sú napr. masáže, ošetrenia tváre a tela, saunu, posilňovňu a mnohé ďalšie možnosti pre relax a ozdravenie. Za poplatok: vstup do wellness centra, masáže, kozmetika, bahenné zábaly, sauna.
V stredisku je od roku 2013 v prevádzke AQUAPARK DALMATIA (vstup je za poplatok) so širokou ponukou jedinečných vodných atrakcií pre celú rodinu (tobogány, vodné trysky, vodopády, pomalá rieka, tečúca celým areálom, vodný kútik pre najmenších).
Dalmatia Aquapark Dalmatia Aquapark  Dalmatia Aquapark Dalmatia Aquapark

Súčasťou areálu sú dalmatínska konoba (Damatian Ethno Village), plážový klub (En Vogue Beach Club), 3 reštaurácie (Trattoria, Sibinium a Bongos),  Beach & Snack Bars, cukráreň (Sweet Dreams Cake Houes) a  samoobsluha s potravinami.
Dalmatinske selo Clube En Vogue  Minigolf Pláž

V stredisku prebiehajú animácie pre deti a pre dospelých. Animácie pre deti v cene (Resort Solarko Kids Klub – pre deti od 3 do 12 r., 6 dní v týždni, 2x denne v čase od 10,00 do 12,00 hod. a od 17,00 do 19,00 hod.). Animácie pre dospelých v cene  - plážový volejbal (1 kurt pri Amadria Park hotel Jakov), futbal, basketbal, bedminton, stolný tenis.
Stredisko je spojené so Šibenikom pravidelnou mestskou dopravou. Zo strediska je možné absolvovať za poplatok plavbu na Solaris Galiji (historickej drevenej lodi). Komplexom premáva vláčik (zdarma).


Poloha: hotel rozprestierajúci sa v zeleni borovíc, cca 30 m od pieskovej pláže.
Popis: hotel bol zrekonštruovaný v roku 2016, k jeho vybaveniu patrí recepcia, zmenáreň, lobby bar, reštaurácia, dva vonkajšie bazény so sladkou vodou (jeden pre dospelých a jeden pre deti), ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), wellness a spa centrum (len pre osoby od 18 r. – platí sa na mieste, relaxárium, sauny a vonkajší bazén s morskou vodou), kongresové centrum, Wi-Fi v lobby (za poplatok), obchod so suvenírmi, záhradná terasa s obsluhou, parkovisko (za poplatok).
Ubytovanie: štýlové dvojlôžkové izby (s manželskou posteľou, resp. s oddelenými posteľami) sú vybavené SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, klimatizáciou, kúpeľňou (sprcha, WC a sušič na vlasy).

Ubytovanie je možné v troch typoch dvojposteľových izieb – s balkónom (2CGB), s francúzskym balkónom (2CGF) a s oknom, z ktorého je výhľad do ÁTRIA  (2A), v dvojposteľových izbách s dvomi prístelkami formou rozkladacieho gauču a s francúzskym balkónom  (22CGF),  v dvoch dvojposteľových izbách pri sebe s francúzskym balkónom (prepojených dverami - typu C2CGF, neprepojených dverami typu D2CGF), v dvoch dvojposteľových izbách pri sebe s balkónmi (neprepojených dverami typu D2CGB).
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov. Večere sú formou bufetových stolov za príplatok, bez nápojov.

Doplňujúce informácie

Miesto na parkovanie  (platí sa na mieste) 8 € / auto / deň / v období 1.7. – 1.9., 5 € / auto / deň / v období do 1.7. a od 1.9.
Dieťa do 3 r. bez lôžka (v izbe nad maximálnu kapacitu) ZDARMA.
Nástupy na pobyt sú možné každý deň.
Pobyty sú možné na minimum 4 noci (v období 9.6. - 8.9.), v ostatných obdobiach minimum 2 noci.
Wellness a Spa hotela Jura (len pre osoby od 18 r.) - relaxarijum, sauny a vonkajší bazén - 15 € (v období 30.6. - 1.9.) a 8 € (v období do 30.6. a od 1.9.) / osoba / denný vstup (platí sa na mieste).
SPA PASS pre osoby od 16 r. (vstup do vnútorných bazénov, sáun a fitness vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan) - 20 € (v období 30.6. - 1.9.) a 15 € (v období do 30.6. a od 1.9.) / osoba / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti od 3 do 16 r. - 13,30 € (v období 30.6. - 1.9.) a 8 € (v období do 30.6. a od 1.9.) / dieťa / vstup (platí sa na mieste).
Vstup do vnútorných bazénov vo Wellness a Spa centre  hotela Ivan pre deti do 3  r. - ZDARMA.
Ležadlo na pláži  (platí sa na mieste) - ceny z roka 2018 - 6,65 € / deň / v období 1.7. – 31.8., 4 € / deň / v období do 1.7. a od 31.8.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 28.2.2019.

Hodnotenie

Dovolenka v jedinečnom komplexe AMADRIA PARK s bohatou ponukou služieb.

Mapa strediska

 • Amadria Park Hotel Jure