Zaton Holiday Resort

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Zadar-Zaton (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Apartmán
Akcia 7=6AnimácieMožný pobyt so psomVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Poloha: asi 1,5 km od mestečka Zaton a 15 km od Zadaru. Resort je umiestnený uprostred píniového hája, apartmány sú od štrkovo–piesočnatej pláže vzdialené cca 100 – 400 m.
Popis: centrálna recepcia, reštaurácie, cukráreň, pizzeria, aperitív bar, kaderníctvo, ambulancia, predajňa suvenírov a novín, supermarket a stánky s oblečením, dva vonkajšie bazény so sladkou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži za poplatok. Pre každý apartmán je parkovanie jedného auta zdarma, parkovanie ďalších áut je za poplatok. V celom stredisku Wi-Fi internetové pripojenie za poplatok.
Ubytovanie:
Kategória 3*
– kuchynský a jedálenský kútik v obývacej miestnosti, kávovar, kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy), telefón, trezor, SAT TV, ventilátor.
Štúdio 1/2 – 3 – (20 m2), pre 2 až 3 osoby, dve (dvojlôžko) až tri lôžka v obývacej miestnosti, terasa.
Apt. 1/4 – (29 m2), pre 4 osoby, jedna spálňa s dvoma lôžkami, gauč pre 2 osoby v obývacej miestnosti, terasa/balkón.
Apt. 1/5 – (35 m2), pre 5 osôb, dve spálne(v jednej su dve lôžka a v druhej dojlôžko), jedno lôžko v obývacej miestnosti (gauč), terasa.
Kategória 4* – kuchynský a jedálenský kútik v obývacej miestnosti, kávovar, mikrovlnná rúra, kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy), telefón, trezor, klimatizácia, SAT TV.
Štúdio 1/2 (+1) – (25 m2), pre 2 osoby s možnosťou prístelky za príplatok (rozťahovacie kreslo), dvojlôžko v obývacej miestnosti, terasa.
Apt. 1/4
– (36 m2), pre 4 osoby, jedna spálňa s dvojlôžkom, v obývacej miestnosti rozkladací gauč, terasa.
Apt. 1/5 – (48 m2), pre 5 osôb, dve spálne (v jednej sú dve lôžka a v druhej je dvojlôžko), jedno lôžko v obývacej miestnosti (gauč), balkón/terasa. Tento typ apartmánu ma ešte jedno samostatné WC.
Apt. 1/5 – 6 – (58 m2), pre 5 – 6 os., dve spálne (jedna z nich je na poschodí, v jednej spálni je dvojlôžko a v druhej sú dve lôžka), v obývacej miestnosti rozkladaci gauč, balkón, (tento apartmán má dve kúpeľne, z toho jedna je na poschodí, v jednej z kúpeľní je vaňa).
Stravovanie: vlastné, s možnosťou varenia, resp. s možnosťou stravovania formou bufetu - polpenzia v centrálnej reštaurácii (večere sú bez nápojov).
Šport: tenisové kurty, malé ihrisko na futbal, tobogán, minigolf, plážový volejbal, požičovňa skútrov, člnov, vodných bicyklov, horských bicyklov, parasailing, aerobik, jazdecké kurzy a škola potápania, vodná gymnastika.
Zábava: animačné programy pre deti i dospelých. Diskotéka SATURNUS.

AKCIA 7=6 vo vybratých termínoch je už zohľadnená v cene.
Na mieste sa platí  za zaverečné upratovanie 40 €/apt., resp. štúdio.

PoUtStŠtPiSoNe
: