Hotelový komplex Labineca - depandance

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

Zľava -10%
 • Typ zájazdu: letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia: Gradac (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od: Sobota 26. máj 2018
  • Do: Sobota 2. jún 2018
  • Počet dní: 8
 • Ubytovanie: Depandance
 • Strava: All inclusive
 • Doprava: Vlastná
 • Vzdialenosť od mora: 200 m
All inclusiveAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaVnútorný bazénVonkajší bazén
Aktuálne sa pozeráte na termín: Sobota 26. máj 2018 - 8 dní
Doprava Vlastná

Poloha: hotel leží bezprostredne pri okruhliakovej pláži a depandance sa nachádzajú v kopcovitom teréne cca 200 m od pláže za hlavnou hotelovou budovou. Komplex je cca 700 m od centra Gradacu.
Popis: hotel v štýle dalmatínskej architektúry. V hoteli sú k dispozícii recepcia s trezorom (trezor za poplatok), aperitív bar, cafe bar pod hotelom, spoločenská miestnosť so SAT TV, klimatizovaná reštaurácia s terasou, bar na pláži, 6x týždenne animácie pre deti a dospelých, aqua aerobic, detský klub pre deti od 4 do 12 rokov, minidisko v čase od 20,30 hod. do 21,15 hod., stolný tenis, boccia, šípky, minigolf, biliard, detské ihrisko, hádzaná a futbal na pieskovom ihrisku, vnútorný bazén (v prevádzke mimosezóny), vonkajší bazén a detský bazén so sladkou vodou. Ležadlá a slnečníky pri bazéne – zdarma (obmedzený počet), na pláži za poplatok. Parkovanie za poplatok.
Ubytovanie: depandance ponúka ubytovanie v izbách rodinného typu:
typ 1/2+2 ŠTANDARD - cca 32 m2 – dvojlôžková izba prepojená s obývacou izbou, kde je rozkladací gauč pre 2 osoby, kúpeľňa s vaňou a WC, sušič na vlasy (na vyžiadanie), SAT TV, Wi-Fi (zdarma), telefón, klimatizácia a balkón. Izby ŠTANDARD  sú orientované buď na more, resp. na kopec. Za príplatok je možná minichladnička.
typ 1/2+2+2 PREMIER
- cca 65 m2 – dve oddelené spálne, obývacia izba, kde je rozkladací gauč pre 2 osoby, kúpeľňa s vaňou a WC, sušič na vlasy, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), telefón, klimatizácia a balkón (orientácia na more). Za príplatok je možná minichladnička.
Stravovanie: all inclusive – plná penzia formou bufetových stolov vrátane nápojov, nápoje domácej výroby v all inclusive bare v čase od 10,00 hod. do 23,00 hod. (červené a biele víno, pivo, miestne alkoholické nápoje, džúsy, minerálna voda), popoludňajší snack s kávou v čase od 16,00 hod. do 17,00 hod., večerný snack v čase od 22,00 hod. do 22,30 hod., 1x týždenne „Dalma tínska večera“.
Šport: vodné športy – požičovňa vodných bicyklov, skútrov, banán, tenisové kurty, škola potápania.
Zábava: animačné programy pre deti a pre dospelých, živá hudba na terase, živá hudba pri hoteli Laguna, kaviarne, reštaurácie.

Pri obsadení izby 1/2+2 dvoma dospelými osobami a dvoma deťmi do 12 r. sú obe deti ZDARMA.
Strážené, ohradené parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň.
Bezpečnostná schránka na recepcii (platí sa na mieste) 3 € / deň.
Detská cena 3. dieťa na lôžku rodiča platí pri obsadení izby spolu so štyrmi osobami.
Nástupy sú možné každý deň.Hodnotenie:

Depandance Labineca, dovolenka v izbách rodinného typu.

PoUtStŠtPiSoNe
: