Hotelový komplex Labineca - hotel

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

Zľava -10%
 • Typ zájazdu: letný zájazd, zájazd pri mori
 • Destinácia: Gradac (Chorvátsko)
 • Termín:
  • Od: Sobota 26. máj 2018
  • Do: Sobota 2. jún 2018
  • Počet dní: 8
 • Ubytovanie: Hotel
 • Strava: All inclusive
 • Doprava: Vlastná
 • Vzdialenosť od mora: 10 m
All inclusiveAnimácieDieťa zdarmaKlimatizáciaVnútorný bazénVonkajší bazén
Aktuálne sa pozeráte na termín: Sobota 26. máj 2018 - 8 dní
Doprava Vlastná

Poloha: hotel leží bezprostredne pri okruhliakovej pláži a depandance sa nachádzajú v kopcovitom teréne cca 200 m od pláže za hlavnou hotelovou budovou. Komplex je cca 700 m od centra Gradacu.
Popis: hotel v štýle dalmatínskej architektúry. V hoteli sú k dispozícii recepcia s trezorom (trezor za poplatok), aperitív bar, cafe bar pod hotelom, spoločenská miestnosť so SAT TV, klimatizovaná reštaurácia s terasou, bar na pláži, 6x týždenne animácie pre deti a dospelých, aqua aerobic, detský klub pre
deti od 4 do 12 rokov, minidisko v čase od 20,30 hod. do 21,15 hod., stolný tenis, boccia, šípky, minigolf, biliard, detské ihrisko, hádzaná a futbal na pieskovom ihrisku, vnútorný bazén (v prevádzke mimosezóny), vonkajší bazén a detský bazén so sladkou vodou. Ležadlá a slnečníky pri bazéne – zdarma (obmedzený počet), na pláži za poplatok. Parkovanie za poplatok.
Ubytovanie: hotel má dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom, kúpeľňou s vaňou a WC, sušičom na vlasy, Wi-Fi (zdarma), balkónom orientovaným na morskú stranu. 
Stravovanie: all inclusive – plná penzia formou bufetových stolov vrátane nápojov, nápoje domácej výroby v all inclusive bare v čase od 10,00 hod. do 23,00 hod. (červené a biele víno, pivo, miestne alkoholické nápoje, džúsy, minerálna voda), popoludňajší snack s kávou v čase od 16,00 hod. do 17,00 hod., večerný snack v čase od 22,00 hod. do 22,30 hod., 1x týždenne „Dalmatínska večera“.
Šport: vodné športy – požičovňa vodných bicyklov, skútrov, banán, tenisové kurty, škola potápania.
Zábava: animačné programy pre deti a pre dospelých, živá hudba na terase, živá hudba pri hoteli Laguna, kaviarne, reštaurácie.

Strážené, ohradené parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň.
Bezpečnostná schránka na recepcii (platí sa na mieste) 3 € / deň.
***Detská cena 2.dieťa na lôžku rodiča platí pri obsadení izby spolu s tromi osobami.
Nástupy sú možné každý deň.

Hodnotenie:

Obľúbený komplex, pri pláži, ideálny pre rodinnú dovolenku.

PoUtStŠtPiSoNe
: