Apartmány Delič

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Tučepi (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Apartmán
  • Vzdialenosť od mora: 70 m
KlimatizáciaMožný pobyt so psom
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Poloha: medzi hotelom Alga a hotelom Afrodita, 350 m od centra, 70 m od pláže.
Popis: moderné apartmány s klimatizáciou, SAT TV, balkónom a Wi-Fi, parkovanie (zdarma - 1 auto na 1 apartmán, resp. štúdio). Každý apartmán má kuchynský kút vybavený chladničkou, varičom a inventárom na varenie a stolovanie. V apartmánoch bez klimatizácie (štúdiá 1/2 na 1. poschodí a APT 1/4+1  na prízemí) je možnosť doobjednať mobilnú klimatizačnú jednotku.
Ubytovanie:
prízemie: APT 1/4+1 – dvojlôžková spálňa s možnosťou prístelky, dvojlôžková izba s kuchynským kútom, bez klimatizácie (v prípade nutnosti možnosť prenajaťventilátor, alebo prenosnú klimatizáciu), 2x sprcha a WC (pôvodný stav), pred vchodom terasa s posedením.
APT 1/5 – dvojpodlažný so samostatným vchodom zo záhrady, na prízemí je obývacia izba s kuchynským kútom a 2-lôžkovým gaučom,
1/1 lôžková izba, sprcha, WC a na poschodí 1/2 lôžková spálňa, sprcha, WC, balkón na východnú stranu.
1. poschodie: 2x štúdio 1/2 – dvojlôžková spálňa, kuchynský kút je na logii, sprcha, WC, bez klimatizácie, stropný ventilátor, balkón juh. V jednom zo štúdií je možné pridať prístelku pre dieťa do 12 r.
1/1 izba –  1- lôžková izba, sprcha, WC, minichladnička, len ventilátor - bez klimatizácie, izba je menšia a je bez balkóna.
2. poschodie: APT 1/2+2 – dvojlôžková spálňa, v kuchyni rozkladací gauč na spanie pre 1–2 osoby, sprcha, WC, balkón na západnú stranu.
APT 1/4+1 – dve dvojlôžkové spálne, v kuchyni gauč na spanie pre 5. osobu, 2x sprcha a WC, balkón - pohľad východ-juh.
2x APT 1/5+1 dvojpodlažný – obývacia miestnosť spojená s kuchynským kútom a gaučom na spanie pre 6. osobu. Podkrovie – dvojlôžková a trojlôžková spálňa, 2x sprcha a WC. Východný apartmán má balkón a terasu, západný apartmán má 2 balkóny.
1/1 izba – 1- lôžková izba, sprcha, WC, minichladnička, len ventilátor - bez klimatizácie, izba je menšia a je bez balkóna.

Stravovanie: vlastné, možnosť dokúpenia polpenzie v neďalekej reštaurácii TENIS (300 m) (raňajky - bufetové, večere - výber z menu), resp. v reštuarácii MIMÓZA v htl. Alga (30 m) (raňajky - bufetové, večere - výber z menu + šaláty formou bufetu).

Možný pobyt so psom - za príplatok 6,-€/pes/deň.

PoUtStŠtPiSoNe
: