Penzión Kondža

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Tučepi (Chorvátsko)
  • Ubytovanie: Penzión
  • Vzdialenosť od mora: 200 m
Klimatizácia
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Poloha: penzión sa nachádza v tichej časti strediska Tučepi, mimo hlavnej komunikácie. Od pláže je penzión vzdialený cca 200 m. Kamienkovú pláž obklopujú píniové stromy, na pláži sú lehátka a slnečníky za poplatok. Popri pláži vedie promenáda až do centra strediska.
Popis: penzión ponúka ubytovanie v dvojlôžkových štúdiách s možnosťou prístelky a v dvojlôžkových izbách. Niektoré izby a štúdiá sú orientované na more. Vo všetkých štúdiách a v niektorých izbách je možná klimatizácia za príplatok. Parkovanie je zabezpečené v blízkosti domu (zdarma).
Ubytovanie:
Izba 1/2 – dvojlôžková izba, malá chladnička (umiestnená na balkóne), rýchlovarná kanvica, malá kúpeľňa s WC a priestranný balkón. V jednej z izieb je možná prístelka.
Štúdio 1/2+1 – dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, malá kúpeľňa s WC, kuchynský kút so základným vybavením, ktorý je umiestnený na balkóne.
Stravovanie: vlastné, možnosť dokúpiť polpenziu resp. večere v blízkej  reštaurácii. Raňajky sú podávané formou bufetu, večere – polievka, výber z troch jedál, šalát, dezert. V cene večere je aj jeden nápoj 2 dcl (víno, pivo alebo nealko).
Šport: vodné športy na pláži.

Dieťa do 3 r. bez lôžka ZDARMA.

PoUtStŠtPiSoNe
: