Kúpeľné hotely Rubín a Smaragd

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Dudince (Slovensko)
  • Ubytovanie: Hotel
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Stavebné riešenie hotelov Rubín a Smaragd umožňuje poskytnúť komfort každému klientovi bez ohľadu na ročné obdobie, typ pobytu a druh ubytovania. Krytá spojovacia chodba medzi kúpeľnými hotelmi Rubín a Smaragd, vďaka ktorej sa poskytujú všetky služby pod jednou strechou, vrátane procedúr.

Kúpeľný hotel Smaragd:

Jeho názov pochádza z gréckoho " smaragdos " ( zelený kameň ) a je charakterizovaný, ako kameň regenerácie a uzdravenia, ktorý lieči aj negatívne city. Disponuje jednolôžkovými izbami, dvojlôžkovými izbami a apartmánmi. Každá izba má WC, sprchu, alebo vaňu, káblovú TV, chladničku, telefón, balkón. Klientom je k dispozícii recepcia, trezor, zmenáreň, jedáleň, espresso, kongresová sála, salónik. Sortiment služieb dopĺňa kaviareň Café Smaragd, ku ktorej patrí aj príjemná letná terasa.

Kúpeľný hotel Rubín:

Rubín je červený korund pomenovaný podľa latinského názvu svojho sfarbenia " ruber ". Je druhým najtvrdším drahokamom a jeho farba závisí od obsahu chrómu a železa. Používa sa pri liečbe viróz, chudokrvnosti a bolestí hlavy. Disponuje jednolôžkovými izbami, dvojlôžkovými izbami a apartmánmi. Izby sú vybavené WC, sprchou, káblovou TV, rádiobudíkom, chladničkou s minibarom, telefónom, balkónom ( s výnimkou niektorých apartmánov ).

Služby a vybavenie: recepcia, zmenáreň, výťahy,  jedáleň, reštaurácia, lobby bar, espresso, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, manikúra, zubná ambulancia, fitness centrum, knižnica, pranie, požičanie županov, sušičov na vlasy a žehličiek, Thai Relax center ( thajské masáže ), Relax centrum Eufória, balneoterapia,  Vitálny svet Wellnea ( vírivý bazén, relaxačná Duo vaňa, suché a parné sauny, whirlpool, masáže, tepidárium, solárium ), , Vonkajší bazén Rubín, Sport centrum ( plážové ihrisko, tenisový kurt, bowling, squash, stolný tenis ), PC kútik, bezplatné WIFI pripojenie na izbách a v lobby bare, transfer klientov zo stanice, alebo na požiadanie aj z domácej adresy.

Procedúry poskytované v Kúpeľných hoteloch Rubín a Smaragd:

Individuálny liečebný telocvik, skupinová telocvik, hydrokineziterapia vo vírivom bazéne, cvičenie s fitloptou, reflexná segmentová masáž, perličkový kúpeľ s prísadou, podvodná masáž celotelová, Škótske streky, striedavý šliapací kúpeľ, vírivý kúpeľ, Kneippov šliapací kúpeľ, elektroliečba, hydrogalvan, ultrazvuk, inhalácie, magnetoterapia, solux, infažiarič, Biotron lampa, parafínový zábal, Oxymat, klasická masáž, Lymfodrenáž, anticelulitídna masáž, Japonská masáž - SHIATSU, medová detoxikačná masáž, reflexná masáž chodidiel, vaňový kúpeľ rašelinový, bankovanie, rašelinová zábal, Biovak, masáž lávovými kameňmi, reflexná masáž ruky, Havajská masáž LOMI-LOMI, pilatesové cvičenia, joga, perlová maska na tvár, perlový celotelový zábal, hroznový celotelový zábal, čokoládový celotelový zábal medovo-mliečny a aromatický celotelový zábal s morskou riasou.

Pobyt MEDICAL MINI:

Dĺžka pobytu je 3 noci ( balík ). Nástup na pobyt je možný v dňoch pondelok až štvrtok. V cene je zahrnuté ubytovanie v kúpeľnom hoteli Rubín, plná penzia ( bufetové raňajky, obed a večera výber z menu, šalátový bufet ), 7 liečebných procedúr za pobyt, povinná lekárska konzultácia, kontrolnú lekársku konzultáciu a EKG vyšetrenie, ak ich lekár uzná za opodstatnené zo zdravotných dôvodov, denné využitie vírivého bazéna Wellnea ( celoročne ), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín počas prevádzky. Termín konzultujte s cestovnou kanceláriou.

Pobyt MEDICAL SILVER:

Dĺžka pobytu je 4 noci. V cene je zahrnuté ubytovanie: kúpeľný hotel Rubín, alebo Smaragd, polpenzia ( bufetové raňajky, večera výber z menu, šalátový bufet, priemerne 2 liečebné procedúry na ošetrovací deň ( ošetrovacie dni sú pondelok až sobota ), povinnú lekársku konzultáciu, kontrolnú lekársku konzultáciu podľa potreby, laboratórne vyšetrenie a EKG ak ich lekár uzná ako opodstatnené zo zdravotných dôvodov, denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea, denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín počas prevádzky. V prípade záujmu o dlhší pobyt konzultujte termín aj cenu s cestovnou kanceláriou.

Pobyt RELAX DAY

Dĺžka pobytu je 2 noci. V cene je zahrnuté ubytovanie v kúpeľnom hoteli Rubín, plná penzia ( bufetové raňajky, obed a večera výber z menu, šalátový bufet ), 1 procedúra denne ( od pondelku do nedele ) z tzv. " Day zoznamu " ( výber z relaxačných procedúr bez povinnej lekárskej konzultácie ), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín počas prevádzky, denne 2 hod. návšteva Vitálneho sveta Wellnea s využitím whirlpool, sauny, tepidária, oddychovej zóny. Počas letných mesiacov si môže klient ako alternatívu zvoliť celodenný vstup na Kúpalisko Dudinka s bezplatným využitím atrakciového a rekreačného bazéna. Minerálny bazén v areáli kúpaliska môže bezplatne využiť v rozsahu 2 hodín, welcome drink, ako bonus.  V prípade záujmu o dlhší pobyt konzultujte termín aj cenu s cestovnou kanceláriou.

Pobyt ROMANTIC MAXI ( balík pre dvojicu ):

Dĺžka pobytu je 2 noci. Nástup možný pondelok až piatok. V cene je zahrnuté ubytovanie v kúpeľnom hoteli Rubín ( 2-lôžková izba ), " romantic " plná penzia ( 1x romantická večera s miešaným " nápojom lásky " v Reštaurácii Rubín, 1x raňajky do postele formou donášky na izbu, 1x bufetové raňajky, odedy a ďalšia večera formou výberu v Reštaurácii Rubín ), 2x 2-hodinový vstup do Vitálneho sveta Wellnea s možnosťou využitia vírivého bazéna, suchej a parnej sauny, whirlpool, tepidária a oddychovej zóny ( vstup pre dvojicu ), 1x za pobyt aromatická masáž čiastočná ( pre každého ), " Kleopatrin mliečny kúpeľ " v relaxačnej DUO vani, vstup do vonkajšieho bazéna Rubín ( počas jeho prevádzky ), darček pre dvojicu. Termín konzultujte s cestovnou kanceláriou.


V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania. ( Platí sa na mieste 1,- €/osoba/noc )

 

PoUtStŠtPiSoNe
: