Hotel Veľká Fatra - POBYTY GOLD

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Turčianske Teplice (Slovensko)
  • Ubytovanie: Hotel
All inclusiveVnútorný bazénVonkajší bazén
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Popis: hotel je po celkovej rekonštrukcii a modernizácii. Prekvapí Vás komplexným vybavením izieb a bohatou ponukou poskytovaných služieb.

Vybavenie hotela: v budove sa nachádza termálny bazén a kompletná balneoterapeutická prevádzka, reštaurácia, lobby bar, drink bar.  K dispozícii je výťah.

Vybavenie izieb: v každej izbe je televízny prijímač so satelitom, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenie s vaňou, alebo sprchovým kútom a minibarom. Väčšina izieb má balkón, v hoteli je možnosť využitia internetu. Všetky izby sa pýšia prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.

GOLD BONUSY zahrnuté v pobyte:

  • voľný vstup do hotelových bazénov (Smaragdový bazén s termálnou minerálnou liečivou vodou, plavecký bazén Olympic)
  • voľný vstup do fitness centra
  • ovocný košík plný vitamínov
  • fľaša sektu pre príjemné chvíle
  • raňajky do postele podľa vášho výberu - francúzske, anglické, racio alebo slovenské
  • chutne a prvotriedne pripravené jedlá
  • kvalitné nápoje v našich odbytových strediskách so službou ALL INCLUSIVE - Reštaurácia Maximilián, Lobby bar, Drinkbar v SPA centre, Bar AQUAPARK
  • GOLD ZÓNA pre Vaše ničím nerušené stolovanie

Check-in a check-out pobyt sa začína v nástupný deň po 12.00 hod. - pri plnej penzii obedom do 13.30 hod. - pri polpenzii večerou do 18.30 hod. končí v deň odchodu raňajkami do 10.00 hod..

LIEČEBNÉ PROCEDÚRY
Väčšina liečebných procedúr, ktoré sú zahrnuté v pobytoch podľa tohto cenníka sa poskytuje na balneoprevádzke v hoteli VEĽKÁ FATRA *** ako aj v areáli SPA&AQUAPARK (200 m od hotela Veľká Fatra).

PARKOVANIE
Klienti s osobným automobilom môžu využiť spoločnú garáž v hoteli Veľká Fatra. Cena na deň je 3,30 €. Vzhľadom na obmedzený počet miest je potrebné rezervovať si garáž vopred. Parkovanie je tiež možné na nestráženom neplatenom parkovisku za hotelom Veľká Fatra***.

UPOZORNENIE: V prípade špeciálnych požiadaviek (na konkrétne číslo a orientáciu izby na svetovú stranu) sa účtuje k cene pobytu príplatok 10,- € na osobu/deň. Doplatok za neobsadené lôžko je 33,- €/deň.

PRI ZASLANÍ NEZÁVAZNEJ OBJEDNÁVKY PROSÍM UVĎTE TERMÍN, O KTORÝ BY STE MALI ZÁUJEM.

PoUtStŠtPiSoNe
: