Švajčiarske domčeky

Kalkulácia zájazdu

Informácie o zájazde:

  • Destinácia: Vyšné Ružbachy (Slovensko)
  • Ubytovanie: Hotel
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.

Švajčiarske domčeky pripomínajú alpskú zrubovú architektúru. Ich jedinečný štýl zabezpečí klientom maximálny komfort v zrekonštruovaných hotelových izbách. Výnimočná lokalita týchto domčekov je predurčená na nerušené strávenie voľných chvíľ v kúpeľných parkoch, či dominanty kúpeľov, travertínového jazierka Kráter ( chránená prírodná pamiatka ). Izby sú vybavené kúpelňou, WC, TV-SAT, rádio, telefon, terasa. V izbách je možný prístelok. Stravovanie je zabezpečené v Bielo dome - 50 m od Švajčiarskych domčekov.

RELAXAČNÝ KÚPEĽNÝ POBYT - 4 NOCI / 5 DNÍ

Relaxačný kúpeľný pobyt s balneo - wellness programom a širokým spektrom ponuky liečebných procedúr. Zdravý stravovací program pod dohľadom dietológa zahŕňa polpenziu ( raňajky a večera ). Vstupné lekárske konzultácia spojená s návrhom individuálneho liečebného programu ( 2 procedúry denne - okrem nedele a sviatkov ).   V prípade záujmu o dlhší pobyt konzultujte termín aj cenu s cestovnou kanceláriou.

WELLNESS VÍKEND - 2 NOCI / 3 DNI

V cene je zahrnuté ubytovanie, polpenzia ( raňajky a večera formou bufetových stolov ) v Bielom dome, 2 hodiny denne vstup do Aqua thermal wellness IZABELA v Grand Hoteli Strand **** (  bazén Izabela 34 st. Celzia, thermal jacuzzi, parná bylinná sauna, suchá fínska sauna, infra sauna, ochladzovací minerálny bazén, masážne trysky, solárium, fitness.   Termín konzultujte s cestovnou kanceláriou.

V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania ( Platí sa na mieste 0,50 € osoba/noc ). 

PoUtStŠtPiSoNe
: