Komarna

Na okraji údolia rieky Neretvy, 70 km od chorvátskej perly mesta Dubrovníka sa nachádza tiché malé letovisko Komarna. Azúrovo modré more, malebné pláže a pokojná atmosféra to sú dominanty tohto letoviska.

Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, KomarnaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, KomarnaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, KomarnaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, KomarnaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, KomarnaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, KomarnaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, KomarnaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Komarna

Zaujímavosti

Pri najkrajšom mori sveta v srdci Dalmácie, na okraji malebného raja údolia rieky Neretvy, 70 km od chorvátskej perly mesta Dubrovníka sa nachádza dedinka Komarna.

Fakultatívne výlety

Absolvovať môžete  púť do Medžugoria, známeho mariánskeho posvätného miesta, kde sa zjavila Panna Mária.
Pekný je i výlet do Dubrovníka, pokladu Jadranu, ktorý je známy starobylým mestským centrom, ktoré je obohnané mohutnými hradbami. 
Návšteva Mostaru, so starou historickou časťou, je tiež pekným výletom.
Delta rieky Neretva – úrodná dolina pretkaná sieťou kľukatých kanálov obkolesujúce mandarinkové plantáže a priestranné močiare bohaté na vtáctvo (viac ako 250 druhov.) 
Baćinské jazerá – severne od prístavu Ploče, obľúbené stredisko športových rybárov.
Ston – mestečko s najdlhšími zachovanými mestskými hradbami v Európe a soliarňou zo 14. storočia.
Škola kitesurfingu pri piesočnatej pláži, v ústí rieky Neretvy, 15 km od Kleku.