Vile Bellevue
Kalkulácia zájazdu
 • Destinácia:Orebič (Chorvátsko)
 • Ubytovanie:Vila
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.
 • Akcia 7=6
 • All inclusive light
 • Animácie
 • Dieťa zdarma
 • Klimatizácia
 • Mimoriadna zľava 5%
 • Nápoj k večeri zdarma
 • Pobyt pre náročných
 • Vonkajší bazén
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, poloostrov Pelješac, Orebič, Hotelový komplex Bellevue - apartmány BellevueDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, poloostrov Pelješac, Orebič, Hotelový komplex Bellevue - apartmány BellevueDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, poloostrov Pelješac, Orebič, Hotelový komplex Bellevue - apartmány BellevueDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, poloostrov Pelješac, Orebič, Hotelový komplex Bellevue - apartmány BellevueDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, poloostrov Pelješac, Orebič, Hotelový komplex Bellevue - apartmány BellevueDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, poloostrov Pelješac, Orebič, Hotelový komplex Bellevue - apartmány BellevueDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, poloostrov Pelješac, Orebič, Hotelový komplex Bellevue - apartmány BellevueDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, poloostrov Pelješac, Orebič, Hotelový komplex Bellevue - apartmány Bellevue
všetky fotky

Informácie k zájazdu

Poloha: hotelový komplex je vzdialený cca 900 m od centra mestečka Orebič, situovaný v borovicovom lesíku asi cca 30 – 80 m od okruhliakovej pláže, s miernym vstupom do vody, vhodným pre deti.
Popis: v roku 2016 zrenovovaný hotelový komplex tvorí hlavná hotelová budova ****, vile **** a 4 depandance *** – Dingač, Postup, Plavac a Mali. Hotelový servis zabezpečuje Piano bar, klimatizovaná reštaurácia s letnou terasou (pre klientov hotela a viliek), mediteránska reštaurácia s terasou nad plážou (pre klientov z depandancov), beach bar, a la carte reštaurácia, Wi-Fi (zdarma), vonkajší bazén pre dospelých, bazén pre deti so sladkou vodou. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma (obmedzený počet), na pláži za poplatok. Parkovanie je pri hoteli zdarma.
Ubytovanie:
Vile ****– vo vilkách sú dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (spálňa a denná miestnosť) a SUPERIOR rodinné štvorlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (dve spálne a denná miestnosť). Izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou (sprcha, sušič na vlasy a WC), LCD SAT TV, telefónom, terasou (orientovanou na morskú stranu), trezorom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a Wi-Fi
(zdarma).
Stravovanie: polpenzia – raňajky a večere sú formou bufetových stolov. Možnosť dokúpiť all inclusive light: raňajky, obedy, večere podávané formou bufetu. K obedom a večeriam sú podávané nápoje (červené a biele víno, pivo, nealkoholické nápoje, voda). Jeden krát týždenne tematický gastronomický večer (napr. Dalmatínsky večer).
Šport: tenisové kurty s večerným osvetlením, stolný tenis, boccia, ihrisko na plážový volejbal, požičovne windsurfingu, lodí, vodných bicyklov, kajakov a bicyklov.
Zábava: počas hlavnej sezóny animačné programy, 1x týždenne večer so živou hudbou, živá hudba v blízkych hoteloch Villa Julija a Aminess Grand Azur hotel, diskotéka na pláži Trstenica.
BONUS: nápoje k večeri v cene (červené a biele víno, pivo, nealkoholické nápoje, voda).

Doplňujúce informácie

AKCIA 7=6 vo vybratých termínoch je už zohľadnená v cene.
Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2018 /nevzťahuje sa na termíny, kde platí AKCIA 7=6/.