Aparmány Nina
Kalkulácia zájazdu
  • Destinácia:Sv. Filip i Jakov (Chorvátsko)
  • Ubytovanie:Apartmán
  • Vzdialenosť od mora:200 m
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.
  • Super cena
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány NinaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány Nina - reštauráciaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány NinaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány NinaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány NinaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány NinaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány Nina - plážDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány Nina - plážDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Sv. Filip i Jakov, apartmány Nina - pláž
všetky fotky

Informácie k zájazdu

Poloha: cca 200 m od piesočnatej pláže a cca 10 minút od centra mesta.
Popis: starší apartmánový dom s vlastnou jedálňou, kde je 22 štúdií pre 2 – 3 osoby. Wi-Fi pripojenie zdarma. Štúdiá sú vybavené jednoduchým nábytkom.
Ubytovanie:
Štúdio 1/2 – jedna miestnosť, kde je dvojlôžko a kuchynský kút, kúpeľňa (sprcha a WC). V niektorých štúdiách je možná prístelka. Klienti majú k dispozícii jeden malý uterák na osobu (výmena raz za týždeň) a toaletný papier jeden kus (len v deň príchodu).
Stravovanie: vo vlastnej réžii, možnosť dokúpenia len samostatných večerí, resp. polpenzie (raňajky formou bufetových stolov, večere výber z 3 menu). Večere sú bez nápojov.
Šport: vodné športy na pláži, tenisové kurty, plážový volejbal.

Doplňujúce informácie

Mapa strediska

  • Aparmány Nina