Komplex Laguna - depandance "B" Laguna - ALL INCLUSIVE *+

Komplex Laguna - depandance "B" Laguna - ALL INCLUSIVE
Kalkulácia zájazdu
 • Destinácia:Gradac (Chorvátsko)
 • Ubytovanie:Depandance
 • Vzdialenosť od mora:100 m
Ľutujeme, ale k tomuto zájazdu nie sú zatiaľ pridelené žiadne aktuálne termíny.
Pre viac informácií zájazd nezáväzne objednajte, alebo nás telefonicky či emailom kontaktujte.
 • All inclusive
 • Animácie
 • Dieťa zdarma
 • Mimoriadna zľava 5%
 • Super cena
 • TIP CK
Dovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" LagunaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" LagunaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - izbaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - bufetové stolyDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - izbaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - bufetové stoly - koláčeDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - reštauráciaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - plážeDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - kúpelňaDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - pohľad od zadnej stranyDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna - pohľad z prednej stranyDovolenka / zájazdy / cestovanie, Chorvátsko, Gradac, depandance "B" Laguna
všetky fotky

Informácie k zájazdu

Poloha: v západnej časti Gradacu, blízko hotela Labineca, od centra mesta cca 500 m.
Popis: starší komplex Laguna leží v borovicovom poraste, v blízkosti známej pláže Gornja Vala (cca 50 – 100 m). Komplex Laguna pozostáva z hotela Laguna, depandance „A“ a depandance „B“. Klientom je k dispozícii recepcia, reštaurácia s terasou, cafe bar, spoločenská miestnosť, Wi-Fi v spoločných priestoroch (zdarma), trezor v recepcii hotela Laguna, parkovisko za poplatok. Pod komplexom je zmenáreň „Columbus“ s požičovňou bicyklov, mopedov a áut. Plážový servis za poplatok.
Bohatý animačný program pre deti aj dospelých, delegát priamo v stredisku.
Ubytovanie: dvojlôžkové izby, trojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, jednoducho zariadené starším nábytkom. Každá izba má sprchu a WC. Izby 1/3+1 a časť izieb 1/2 sú bez balkóna. Vhodné pre nenáročných klientov. Možnosť pridať na izbu chladničku (za príplatok) – obmedzený počet.
Stravovanie: služby all inclusive: 
• raňajky a večere formou bufetových stolov v reštaurácii hotela Laguna, 1 nápoj k večeri v cene
• obedy – formou bufetových stolov (od 12,00 hod. do 14,00 hod. v reštaurácii hotela Labineca)
• nápoje domácej výroby (červené a biele víno, pivo, alkoholické nápoje, minerálna voda, džúsy) od 10,00 hod. do 23,00 hod. podávané v all inclusive bare hotela Labineca
• popoludňajší snack s kávou v čase od 16,00 hod. do 17,00 hod., večerný snack v čase od 22,00 hod. do 22,30 hod. v hoteli Labineca
• ďalšie služby realizované v komplexe hotela Labineca (živá hudba, 6x týždenne animácie pre dospelých a pre deti, detský club pre deti od 4 do 12 r., minidisko od 20,30 hod. do 21,15 hod., aqua aerobic, detské ihrisko, vstup do vonkajšieho bazénu, ležadlá a slnečníky pri bazéne (obmedzený počet), šípky, biliard, hádzaná a futbal na pieskovom ihrisku).

Šport: za poplatok - tenisové kurty s večerným osvetlením (ceny z roku 2019 -  40 HRK/hodina/prenájom kurtu - v čase 8:00 - 12:00 hod. a v čase 16:00 - 20:00 hod., 20 HRK/hodina/prenájom kurtu - v čase 12:00 - 16:00 hod., 50 HRK/hodina/prenájom kurtu - v čase 20:00 - 00:00 hod.  a prenájom rakety 25 HRK, loptička - zdarma), požičovňa vodných skútrov a bicyklov, banán.
Zábava: 2x týždenne živá hudba na terase a početné kaviarne v mestečku Gradac, za poplatok - trampolína pre deti, nafukovací hrad.

Doplňujúce informácie

Minichladnička (na vyžiadanie) 5 € / deň (platí sa na recepcii hotela Laguna).
Parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň.
Dieťa do 3 r. bez lôžka ZDARMA.
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 15.4.2020.

Hodnotenie

TIP CK: Depandance "B" Laguna, jednoduché, ale vyhľadávané dovolenkové ubytovanie.
Výborná poloha, super cena.

Mapa strediska

 • Komplex Laguna - depandance "B" Laguna - ALL INCLUSIVE